2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500234 بازدید | 57001 پست
قربانت عزیزم همچنین خودت😍 حرف نداره👌این ترکیبو بخور محشرتره دمکرده تخم هویج+بومادران+رازیانه+پنج ...

قربون دل مهربونت برم فاطمه جونم چشم اتفاقا تخم هویچ تو خونه دارم .۲ سال پیش پیش خیراندیس رفتم خودش که نه شاگردش بهم تخم هویچ و پنج انگشت و رازیانه داد ولی من چند دفعه خوردم ولش کردم.یکی هم اینکه من رازیانه نیخورم سینه هام بزرگ میشه ودرد میگیره نمیدونم چرا

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
قربانت عزیزم همچنین خودت😍 حرف نداره👌این ترکیبو بخور محشرتره دمکرده تخم هویج+بومادران+رازیانه+پنج ...

فطمه جونم پماد رویان بوعلی چیه و از کجا باید بگیرم

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100% جواب میده

خواهر من که باردار نمیشد ولی الان یه نینی داره!

امتحان کنید ضرر نداره

1) تهیه شیره ی حلوا

1/5 پیمانه شکر را با 3 پیمانه اب میجوشانیم سپس کمی زعفران سائیده شده به ان اضافه میکنیم=> شیره اماده است.انرا کنار میگذاریم

2)خود حلوا

1 پیمانه ارد سفید را تفت داه تا طلایی شود سپس از تمام مواد زیر یک ق چایخوری اضافه میکنیم به ارد تفت داده شده

فوفل اسیاب شده

قرص کمر 

ص کمر اسیاب شده

بابونه سائیده شده

دارچین

با توجه به ذائقه از مواد زیر هم به مقدار دلخواه متناسب با ذائقه اضافه میکنیم

فلفل سیاه

زیره سبز

زنجفیل

سیاه دانه

حالا چند قاشق روغن محلی به حلوا اضافه کرده و هم میزنیم.بعد شیره را که از قبل تهیه کرده بودیم اضافه کرده و هم میزنیم تا حلوا اماده شود.زیر گاز را خاموش میکنیم.

2728

رحله اخر 4 مغز اسیاب شده را (بادام/پسته/فندق /گردو) همینطور کمی نبات کوبیده شده و کمی هم پودر نارگیل را به حلوا اضافه میکنیم.تمام

نحوه مصرف:

روزی 3 یا 4 قاشق خورده شود به اینصورت که :

شوهر هروز میتواند بخورد

ولی زن از روز اول پریود تا حوالی روز تخمک گذاری.از ان روز به بعد تا پریود بعدی نمیخورد.هروقت حامله شد مصرف حلوا را قطع کند

حوه مصرف:

روزی 3 یا 4 قاشق خورده شود به اینصورت که :

شوهر هروز میتواند بخورد

ولی زن از روز اول پریود تا حوالی روز تخمک گذاری.از ان روز به بعد تا پریود بعدی نمیخورد.هروقت حامله شد مصرف حلوا را قطع کند

البته هروز صبح قبل ساعت 8 صبح ناشتا نیم ساعت قبل صبونه 40 قطره از قطره ویتاگنوس(توو داروخونه هست) رو داخل یه لیوان اب بریزین و بخورین

شبا هم موقع خواب یه لیوان عرق رازیانه بخورین

هرموقع حامله شدین تموم اینارو قطع کنین و نخورین

ا ذکر چیه؟ 

به مدت دو ماه روزی ۴۰۰ بار بگید 

استغفروالله الذی لا اله الا هوالحی القیوم.الرحمن الرحیم.بدیع السماوات و الارض فی جمیع ظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و اتوب الیه 

نگران نباشید چند بار از روی نوشته بخونید و بعد حفظ می شید... 

من این رویه رو ادامه می دم...هربار که دارم این ذکر رو می گم ذهنم معطوف می شه به خواسته هام و 

سلام گلی، اره جذابن. موافقی تایپک جدید بزنم بریم اونجا مطالبو بفرستیم؟ البته حس میکنم ممکنه کسی نیاد

از الان با دید و جمله منفی ؟ 😂 آره موافقم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
2738
کجااااییی تو دختر؟؟😐دلم شور افتاد دیگه هربار سر زدم نبودی خیلی وقته اینورا سر نزدی😕خوبی؟؟

فدات شم مهربون 

آره نیومدم گفتم عادت کنم 

آخه زیاد میومدم اینجو هیشکیم که نبود احساس غربت میکردم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
گلم تازه اومدم تو این تایپیک چند روزه شروع کردم با یه گروه واتساپی دیگه ولی هیچ کاری جز گاهی تصور با ...

سلام عزیزم خیلی خوش اومدی به این تاپیک. من از اسفند ۹۷ با این تاپیک آشنا شدم البته اون موقع خیلی بچه ها فعال بودن هر روز واسه یه نفر نور میفرستادن دعا میکردن و کلی انرژی مثبت. کاش شما هم برید همون صفحه ها رو بخونید که دستتون بیاد. هیچ وقت ناامید نباشید مطمئن باشید که خدا توی بهترین زمان ممکن حاجتتونو برآورده میکنه. همیشه اون لحظه ای که بی بی چک دو خط رو میبینید تصور کنید واسه اون لحظه برنامه ریزی کنید که چطور به همسرتون اطلاع بدید. راستش من مشکل خاصی نداشتم فقط یه کوچولو پرولاکتینم بالا بود. ولی احساس میکنم استرس مانع بارداریم میشد. که خداروشکر تو شبای قدر حاجت روا شدم. انشاالله شما هم به زودیه زود خبر بارداریتونو بهمون بدید😊😊😊🌹🌹🌹🌹

خدای خوبم ممنونم که یه نی نی سالم و تپل مپل بهمون هدیه میدی😍🤗
از الان با دید و جمله منفی ؟ 😂 آره موافقم 

😂😂😂😂بذار جواب مثبت ازمایش بارداریمو بگیرم، تا همه با امید بیان تو تایپک

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
دقیییییقا 

سلام تبسم جون چرا غریبی خواهر اینجا که تاپیگ خودتونه بیا با هم حرف میزنیم گلم

قربون دل مهربونت برم فاطمه جونم چشم اتفاقا تخم هویچ تو خونه دارم .۲ سال پیش پیش خیراندیس رفتم خودش ک ...

خدا نکنه خانوم😍😘خوب پس عالی👌دکترم که تجویز کرده بوده...نباید ول کنی که نتیجه شم ببینی..