2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500234 بازدید | 57001 پست
سلاااااام مامانای مهربون     من بعد از کلی غیبت برگشتم     حالتون چطوره؟ امید ...

سلام گلوووو 

خوبی عزیزوم 

مرسی که به یادم بودی 

چه ذوقی کردم اسممو دیدم 

مگه میشه مهربونی مثل تو رو فراموش کرد 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
میشه یه تایپک جدید بزنین؟ ادم تا این همه صفحه رو بخونه بیاد جلو، حوصله‌ش سر میره🤔🤔

سلام عزیزم اتفاقا جذابیت این تاپیک به پیامای چند ماه اول راه اندازیشه و هر چه پیاما رو می خونی بیشتر علاقه مند به خوندنش میشی 

حیف که دوستان متواری شدن و چند نفری هم که رفتن واتساپ و منو تنها گذشتن    

ان شاالله هر جا هستن سالم و شاد باشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم.انشالله به سلامتی و دل خوش.اينقد حال میده خرید سيسموني که نگو...ما سيسموني رو دقیقا سه هفت ...

الهیییییی 

ایشالو به سلامتی عشقوم 

2728
سلام عزیزم اتفاقا جذابیت این تاپیک به پیامای چند ماه اول راه اندازیشه و هر چه پیاما رو می خونی بیشتر ...

سلام گلی، اره جذابن. موافقی تایپک جدید بزنم بریم اونجا مطالبو بفرستیم؟ البته حس میکنم ممکنه کسی نیاد

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2740
فاطمههههه چه جااااالب تو هم ایجوری پرسیدی 

آها الان فهمیدم😁خودتم قبل من همین سوالو پرسیدی😊من پرسیدم که اگه کمکی راهنمایی چیزی از دستم برمیاد انجام بدم...بسکه خوندیمو خوردیم یه پا وردست دکتر طب سنتی شدیم😅😆

سلام گلوووو  خوبی عزیزوم  مرسی که به یادم بودی  چه ذوقی کردم اسممو دیدم  مگه ...

فداتم تبسم جونییییی

تو همیشه تو یادم هستی

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
گلم ذخیرت کمه؟؟باردار شدی؟؟

اره گلم

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
عالیه ویتاگنوس حتما میاره پایین fshتو🌷🍃

فدات شم عزیرم ایشالله به زودی نینی دار شی فاطمه جون من دارم چای پنج انگشت میخورم به نظرت خوبه؟

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
توی گروه واسه اینجا نیستم،یک هفتست چند از از دوستای نابارور منو توی گروه جذب بردن بد نیس،لینک گروه ا ...

ویتاگنوس رو چقد خوردی و چن روز ادامه دادی چون بین ۳ تا ۶ ماه جولب میده و قطره اش بهتره ۴۰ تا ناستا نسد دوزس رو ببر بالا ۴۰ تا ناشتا ۴۰ تا شب زیر تظر پزشک سنتی برو جواب میده

فدات شم عزیرم ایشالله به زودی نینی دار شی فاطمه جون من دارم چای پنج انگشت میخورم به نظرت خوبه؟

قربانت عزیزم همچنین خودت😍

حرف نداره👌این ترکیبو بخور محشرتره دمکرده تخم هویج+بومادران+رازیانه+پنج انگشت از هرکدوم 1قاشق چایخوری از5 پری تا زمان تخمکگذاریت...من این ماه تا5روز خوردم با توجه به ترشحاتم انگار دوبار تخمکگذاری داشتم😁پماد رویان بوعلی روهم حتما بگیر و استفاده کن