2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500727 بازدید | 57001 پست
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

مبارکههههه دریاجونممم😍😍😍😍دیدی الکی نگران بودی😙😙😙الهی شکر😙ولی به نظرم تند تند خونگیری نکن عزیزم..انشالله خودش بالا میره اصلا نگرانی به دلت راه نده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جونممم مامان شوماخرررر ان شالله ک ۹ماه و بسلامتی پشت سر بزاری و نی نی و بسلامتی بقل بگیری عزیزمم🥰🥰 ...

مرررسی دوست خوبم  

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
خدایا شکرررتتتتت خدایا شکرتتتت تبریک عزیزم انشالله بارداری راحت و عاااالی داشته باشی😍😍😍😍

مرسی افروزجونم انشالله باهمدیگه این دورانو به خوبی و خوشی سپری کنیم.  

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2731
خداروشکر . ان شالله بارداری خوب و راحتی داشته باشی و نی نی ت سالم بغل بگیری 😍😍😍 خبربارداریت رو&n ...

فدات شم گلم.قسمت شما انشالله.  همون پنجشنبه که بی بی چکم مثبت شد یه پاپوش گرفتم بی بی چکو گذاشتم توش شب بهش دادم.ولی زیاد ذوق نکرد.ازش پرسیدم گفت نه خیلی خوشحال شدم فقط نگرانم دکتره گفته سه ماه بعد ولی الان باردار شدی 

به سلامتی عزیزم مبارک باشه انشالله نی نی سالم و صالح بدنیا بیاد بغلش کنی 

فدات شم.انشالله روزی برای شما باشه  

مبارکههههه دریاجونممم😍😍😍😍دیدی الکی نگران بودی😙😙😙الهی شکر😙ولی به نظرم تند تند خونگیری نکن عزی ...

ممنونم قربونت برم.انشالله قسمت خودت بشه  راستی چی شد؟عقب انداختی؟

دکترم گفت پس فردا برم از بدم دوباره.نمیدونم والا

2740
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

مبارکه دریا جون انشالله بارداری سالم و راحتی رو داشته باشی 

حالا وقتشه اسمتو بنویسم 😊 بعد دو ماه اقدام یا ی سال ؟ بنویسم 

ی شهید هم داشتی 

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

از قدیم رسم بود🍃

که اگر ستاره دنباله دار دیدی آرزو کنی…

اگر قاصدک دیدی آرزو کنی…🍃

ستاره رد می شود🍃

قاصدک را هم باد می برد🍃

قدیمی ها خیلی چیزها را خوب می دانستند.

می دانستند که آرزو ماندنی نیست🍃

می دانستند نباید آرزو به دل ماند

آرزو را باید فوت کرد🍃

رها کرد به حال خودش

آرزو را روی دلهایتان نگذارید🍃

نباید راکد بمانند.🍃

آب هم با آن همه شفافیتش

یک جا بماند کدر می شود و بو می گیرد

آرزوهایتان را بدهید دست باد🍃

آنها باید جاری باشند🍃

تا برآورده شوند🍃

امیدوارم امروز روز بر آورده شدن آرزوهایتان باشد…🍃🌸🍃

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏

می خواهم مادر شوم 🌹

چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹

لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم

🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم

🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌

می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن

🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو

🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👨‍👨‍👧💑

می خواهم مادر شوم

م : مهربانی

الف : آرامش

د : دلدادگی

ر : رحمت خدا

خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

🍃‍ 🌼حرف زدن مادر با جنین در دوران بارداری سبب زود حرف زدن کودک در آینده می شود!!!

🍃به #حرف_افتادن کودک ممکن است به ژنتیک و #هوش او وابسته باشد و این مسئله هم وجود دارد که معمولاً دختربچه‌ها زودتر از پسربچه ها به حرف می‌افتند، اما در حالت کلی وقت گذاشتن و تشویق‌ها و صحبت‌های مکرر مادر با کودک در سخن گفتن کودک بسیار مؤثر است، حتی حرف زدن مادر با کودک درون شکم خود می‌تواند زودتر به حرف افتادن کودک در آینده را حاصل شود.

برای دریافت آنچه آرزویش

را داری

ابتدا داشتن آنرا در زندگیت احساس کن...

با او مدتی زندگی کن

با بودنش

شاد و سپاسگزار باش

آنگاه خودش به زندگیت دعوت

میشود

و این است معجزه باور و اعتماد به قدرت درونی خودت ....

🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸

سیزدهمین روز از ختم 14000 عدد ذکر 🍀یا جواد الائمه ادرکنی🍀 به جهت توسل به آقا 🌹امام جواد علیه السلام🌹 میوه دل امام رئوفمون آقا 🌻علی بن موسی الرضا علیه السلام🌻به نیت نی نی دار شدن خودمون و تمام خانومای منتظر نی نی سایت رو شروع می کنیم و امید داریم با خواست و اراده خدای مهربونمون به زودی یه فرشته تو دلامون کاشته شه😌

✔شروع ختم ⬅ 98.08.08 

✔هر نفر روزی 1000عدد این ذکر رو تا 14 روز میگه و ثواب ذکر هر روز رو برای یک نفر از خانومای لیست میفرستیم

✔ثواب ختم امروزو برای سلامتی و شنیدن صدای قلب نی نی سمیرای عزیز می فرستیم🌷

💟مامانای نزدیک شرکت کننده در ختم💟

1.فاطمه

2.محدثه

3.مهدیه

4.سمیرا✔

5.هانیه

6.معصومه

7.مصی

8.دریا

9.افروز

2706