2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 499910 بازدید | 57001 پست

سلام... من پریودام نامنظمه. این ماه اولین ماه اقدامم بود. بینیمو عمل کرده بودم واسه همین دیر اقدام کردیم. دعا کنید همین ماه نی نی دار بشم. خیلی دلم میخواد. پنج روز دیگ موعدمه یکم درد پریودی دارم.میترسم لطفا برام دعا کنید.

🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸 نهمین روز از ختم سوره ی حشر ر ...

سوره حشر را به نیت اعظم جون خوندم انشاالله خیلی زود خبر بارداریتون را بدین و خدا بهتون بچه سالم و صالح بده.

التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موسس تاپیک باردار شد؟

بله عزیزم تازه باردار شده

خدایا ممنونم که دُخمل نازمو تو دلم گذاشتی،وسپاسگذارم که بارداری سالم و خوبی رو دارم و ازش لذت میبرم  خدایا سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) 

✔مهدیه جان ثواب ذکر یا جواد الائمه ادرکنی امروز رو برای شما فرستادم

✔اعظم جان ثواب قرائت سوره حشر رو هم برای شما فرستادم انشالله به زودی بی بی چکای خوشکل دو خطتونو اینجا برامون میارین🙏❤

2738
سلام دوستان . من تازه اومدم به این تاپیک. قضیه دعاها چیه؟ جالبه.منم اقدامیم و دوست دارم تو گروهتون ب ...

دوست داشتی صفحه 272 رو بخون و انجام بده و همراهمون باش.در کنارش ما اینجا به نیت نی نی دار شدن و سلامتی نی نی های تودل مامانشون باهم ختم برمیداریم و هرروز هم ثوابشو برای یک نفر میفرستیم.دوست داشتی مارو دنبال کن و تو ختمای بعدی شرکت کن انشالله زودی نی نی توهم میاد تودلت😊

دوستان ممنونم به نیت من سوره حشر خوندید الهی خیلی زود دل هممون شاد بشه😍

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
دریاااا دریاااا دریاااا عشق مو دریاااا بیا ببینم جواب آزمایشت چی شد؟

سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندید گفت مبارکه چه زود.  گفتم اشکالی نداره؟گفت نه اشکالی نداره  ولی چندروز دیگه دوباره باید برم آز بدم ببینم بالا رفته یا نه.انشالله قسمت تو و تک تک بچه های تاپیک نفسم  از ته دل همیشه برات دعا میکنم.مطمئنم خیلی زود نوبت تو میشه.انشاللههههه  

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

عزيز دلم مباركت بشه

خيلي خيلي برات خوشحال شدم

حال عجيبي دارم 

روزي كه جواب مثبت ازمايشمو گرفتم برام تداعي شد

هزاران بار مباركت باشه❤️❤️❤️❤️❤️

پسر من ، خوشگل مامان ،  خيلي خيلي خوشحالم كه تو رو دارم و هر روز عاشقانه تو بغلم لمست ميكنم 🤱👩‍👦
سلام خوشگلم.تازه برگشتم.با خبرای خوش اومدم.جواب ازمایشم مثبت بودبتا 229.بردم به دکترم نشون دادم خندی ...

خداروشکر عزیزم خیلی مراقب خودت باش

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2706