2733
2734

سلام عزیزان جان خوبین 

دلم خیلی گرفته نه از اینکه خدا بهم بچه نمیده ونه ازاینکه نمیدونم تاوان کدوم گناهمه دلم از این دنیا گرفته 

بیایین و از دل شکستگی هاتون بگین از اینکه چقد تو دلتون غم دارین و رنج میبرین هرکی غم پنهان داره بسم الله 

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

غم پنهان و آشکار من،،خونه و و شغل همسرم هست،،،عی خدااااا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اییییی ادم اگه میتونست ازشش حرف بزنه که دیگه پنهون نمیشد. بعضی دردا هرچقدرم ازشون حرف بزنی بازم درده

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....
2740
به خودت ارامش بده این جور حس و حال اصلا خوب نیست برات

ارامش چی اخه وقتی فکرت فقط سمت بچه است 

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 

☹غم هام زیاده بزرگترینشون مادرمه

هربارم دلم می گیره میرم سرخاک مادربزرگم اخه اون عشقم بودخیلی می خواستمش وقتی دلم می گرفت می رفتم پیشش الانم وقتی دلم می گیره میرم پیشش

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
2706