2752
2734
عنوان

هرکی دلش گرفته بیاد از غم پنهون دلتون از گریه های یواشکی تون

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 103 پست
خوشبحالتون میتونید بگین من حتی نمیتونم به کسی بگم چون بیشتر اعصابم بهم میریزه بارها شده تاپیک درد و ...

خب بگو ب من سبک میشی ابجی من ک نمی شناسمت حداقلش اینه ک دلت ی کم اروم میشه و میدونی بایکی حرف زدی

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 

انشالله خدابهت میده ولله اینقدرم ناراحتی وناامیدواسع بچه فقط خودتواذیت میکنی واسه خودت زندگی کن فکرتوبه چیزای دیگه متمرکزکن انشالله خداخودش دلتوشادکنه سال دیگه تایپک بزنی گلایع کنی بچه ام نمیزاره بخوابم خسته ای ازبچه داری وبیخوابی 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی شده اخه متاهلی؟

متاهلم بچه دارم خودم 

بزار توضیح ندم حالمو بدتر میکنه

فقط اینو بگم هیچوقت احساس نکردم مادر دارم...

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
شوهرمو قبلا دوست نداشتم زوری باهاش ازدواج کردم همش گریه میکردم،،،،اینقد سمجه که ول کن نشد،،،الان دیگ ...

چرا دوستش نداشتی ؟ راستی من شنیدم اگه از یه نفر بهت میاد بعد از ازدواج علاقه به وجود میاد راسته  مال شما اینجوری بود؟

2731
خب بگو ب من سبک میشی ابجی من ک نمی شناسمت حداقلش اینه ک دلت ی کم اروم میشه و میدونی بایکی حرف زدی

میدونم عزیزه اینجا کسی همو نمیشناسن.ولی اینقدر صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم که همش میترسم یه جا لو برم برا همین میگم بزارتو دلم بمونه که دیگه بیشتر از این داغون نشم.فقط به دعاتون به شدت نیاز دارم.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
متاهلم بچه دارم خودم  بزار توضیح ندم حالمو بدتر میکنه فقط اینو بگم هیچوقت احساس نکردم مادر دا ...

خدا بچه هاتو برات نگه داره

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 
میدونم عزیزه اینجا کسی همو نمیشناسن.ولی اینقدر صورتمو با سیلی سرخ نگه داشتم که همش میترسم یه جا لو ب ...

خودتو داغون میکنی ک بخوای کسی ندونه مشکل داری ولی ب شدت برات دعامیکنم بهترینا برات رقم بخوره دعامیکنم ک دلت اروم شه 

خودتو داغون میکنی ک بخوای کسی ندونه مشکل داری ولی ب شدت برات دعامیکنم بهترینا برات رقم بخوره دعامیکن ...

فدات شم عزیزم.ممنونم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
دوستا و اطرافیانمو ک میبینم بیشتر غصم میگیره، دیگه چقد ببینمو ب روی خودم نیارم تا کی انتظار تا کی ح ...

از ته دلم دعا میکنم ب عشقت برسی و خوشبخت بشین امین

برای رسیدن ب عشقم دعام کنید😢
خدا بچه هاتو برات نگه داره

خداانشالله دلت رو شاد کنه عزیزم

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
چرا دوستش نداشتی ؟ راستی من شنیدم اگه از یه نفر بهت میاد بعد از ازدواج علاقه به وجود میاد راسته &nbs ...

چون یکی دیگه رو دوست داشتم با یکی دیگه نامزد بودم چهارماه مونده به جشن عروسی همه چیز بهم خورد،،با شوهرم مجبوری ازدواج کردم،،،،،،،،اینکه بعد از ازدواج علاقه بوجود بیاد بستگی به خودت و طرفت داره،،،شوهرمن خیلی صبوره با تمام بداخلاقیای من ساخت اینقدرم سمج بود که اخرش من دربرابرش کم اوردم

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.