2733
2734
عنوان

هرکی دلش گرفته بیاد از غم پنهون دلتون از گریه های یواشکی تون

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 103 پست
خیلی چیزا میخواستم که خدا بهم نداد....یکیش عشق.....

وقتی به ما میرسه میشه قسمت حکمت ای خدا شکرت

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 

شوهرمو قبلا دوست نداشتم زوری باهاش ازدواج کردم همش گریه میکردم،،،،اینقد سمجه که ول کن نشد،،،الان دیگه دوستش دارم میگم کاش اینقد خودمو اذیت نمیکردم

من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
از غم از دست داد ن پدرم روزی نیست که سرمو نزارم رو بالش و اروم گریه نکنم این بزرگترین غم پنهونی دلمه ...

خدا رحمتش کنه عزیزم بهت صبربده

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 
شوهرمو قبلا دوست نداشتم زوری باهاش ازدواج کردم همش گریه میکردم،،،،اینقد سمجه که ول کن نشد،،،الان دیگ ...

اینکه خوبه

2740

من ٢٧ سالمه، يه بيرون نميتونم برم.... يه تصميم برا خودم نميتونم بگيرم.... يه باشگاه عين ادم نميتونم برم... 😔

٣ ماهه عقدم، حتي ماهي يه بار نامزدمو ميتونم ببينم، راهمون دوره، يه شهر ديگه س

قرار بود اذر عروسيمون باشه، يه نفر فوت كرد بايد تا عيد صبر كنيم... روزا فقط دلم ميخواد بشينم زار بزنم

غمِ پنهان ندارم

آشکاره

چشمای براق و صورت خندون و سالم و شادِ خواهرم اسفند ۹۱ که ادکلن اوری وانِ منو میزد به گلوی نازش

پر از شورِ زندگی بود 

یه آه بلند دارم برای همه عمر

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
داری میگی پنهان پنهان رو چطوری آشکار کنیم آخه😢😢😭

اینجا کسی نیس اخه بگو راحت باش حداقل سرزنش نمیشیم سرکوفت نمیرنن نمیگن گریه نکن قسمت خدابوده ناشکری نکن 😭😭😭

غمِ پنهان ندارم آشکاره چشمای براق و صورت خندون و سالم و شادِ خواهرم اسفند ۹۱ که ادکلن اوری وانِ من ...

چی شد

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑