2733
2739
عنوان

وقتی با شوهرتون تنهایید...

| مشاهده متن کامل بحث + 68372 بازدید | 444 پست

معمولا هر کسی سرش تو گوشی خودشه!😐بخوایم بازی کنیمم تخته و پاسور و ایکس باکس و یا فیلم دانلود میکنیم میبینیم

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر که جلو تلویزیون منم هم کارهای خونه هم بچه داری من دخترم مامانیه همش چسبیده به من    

پسر منم همینطور

یکسره بغلمه 

یک ثانیه با شوهرم نمیتونم بشینم 

چرا نمیره تو سرت که عشقمی دیوونه ؟ M
2738
میوه میخوریم فیلم میبینیم گوشی بازی، اخرشم همیشه ختم میشه به کارای خاک برسری😂

ما هم کلا هرکی کار خودشو میکنه یهو بچمون می...گو....زه میخندیم تفریحمون تکمیل میشه و لحظات شادی رو کنارهم سپری میکنیم🤣

چرا نمیره تو سرت که عشقمی دیوونه ؟ M
ما هم کلا هرکی کار خودشو میکنه یهو بچمون می...گو....زه میخندیم تفریحمون تکمیل میشه و لحظات شادی رو ک ...

عزیزم😂

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹

من دوتا بچه دارم با هم‌منچ بازی میکنیم‌حب بازی میکنیم شوهرم‌کلا پایه است فیلم میلینیم  یا سیب بازی  سیب از نخ آویزون میکنم و باید بدون کمک دست بخوریم اول دخترام بعد خودم بعد شوهرم هر کسی هم ببازه و یا ببره یه کاری انجام میده 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
2706