2733
2734
عنوان

وقتی با شوهرتون تنهایید...

| مشاهده متن کامل بحث + 68398 بازدید | 444 پست
سالگردعضویتت مبارک خواهرم😂😂😂

واااااااای مرسی گلم خودم اصلا حواسم نبود ایشالله جبران کنیم😄

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
واااااااای مرسی گلم خودم اصلا حواسم نبود ایشالله جبران کنیم😄

فدات خواهری،یهو چشمم خورد به تاریخ عضویتت😍😍💜💜

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات خواهری،یهو چشمم خورد به تاریخ عضویتت😍😍💜💜

😘😘😘

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2731
عزیزم ما سه تایی خیلی بهمون خوش میگذره شوهرم ک میخاد بره سرکار من وبچم میریم بدرقه اونم هردومون رو ب ...

خوشبحالت چقدر غبطه خوردم شوهر من اینقدر بی جنبه است از وقتی بچمون به دنیا اومده ماهی یه بار هم بوس نمیکنه نه سلام نه محبت هیچی همش میگه پسرم پسرم اول پسرم عشقم پسرم انگار من زن باباش هستم بیرون میره میگه مواظب پسرم باش میاد خونه بدون سلام اول میگه بچه خوابه بچه کجاس همیشه میگه من بخاطر پسرم همه کار میکنم بخاطرش چقدر با من دعوا کرد حتی زدتم خلاصه خیلی اوضاع بد شده پسرمون قرار تو جنگ و فحش بزرگ بشه 😢😢

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
خوشبحالت چقدر غبطه خوردم شوهر من اینقدر بی جنبه است از وقتی بچمون به دنیا اومده ماهی یه بار هم بوس ن ...

متاسفم عزیزم... ببخش اگر ناراحت شدی بیشتر خواستم به استارتر بفهمونم ک با بچه میشه بوس و بقل داشت .. ان شاالله ک شوهرت سر به راه بشه دوستم ... روزی 1001مرتبه ذکر یا ودوود بگو .. دقیقا 1001باید باشه بیشتر وکمتر نباشه .. یا ودوود یعنی ای محبت آفرین .. میگن این ذکر مخصوص محبت بین زن وشوهر هست .. خیلی ها نتیجه گرفتن شما ام امتحان کن

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2740
متاسفم عزیزم... ببخش اگر ناراحت شدی بیشتر خواستم به استارتر بفهمونم ک با بچه میشه بوس و بقل داشت .. ...

کار من از یا ودود گذشته  وقتی اعتقاد به این چیزا ندارم محاله جواب بگیرم دیگه اصلا دلم محبتش نمیخواد اینقدر این سالها خاطره تلخ برام گذاشته دلم میخواد برای همیشه از زندگیم حذف بشه 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
کار من از یا ودود گذشته  وقتی اعتقاد به این چیزا ندارم محاله جواب بگیرم دیگه اصلا دلم محبتش نمی ...

😔😔😔 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫