2733
2734
عنوان

وقتی با شوهرتون تنهایید...

| مشاهده متن کامل بحث + 68398 بازدید | 444 پست

ما بچه نداریم

بعضی وقتا که خیلی حوصله نداریم

اون میشینه فیلیم میبینه،منم میچسبم بهش،هر 5دقیقه یک بار بازوش رو گاز میگیرم😂😍😋

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم کلا هرکی کار خودشو میکنه یهو بچمون می...گو....زه میخندیم تفریحمون تکمیل میشه و لحظات شادی رو ک ...

وای مردم ازخنده  

نمیدانم چشددرمن فقط یک لحظه فهمیدم که خیلی دوستت دارم  
2728
جلوی بچه همو نمیبوسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

بچم نمیزاره

اگ ب شوخی یا جدی شوهرم بهم دست بزنه گریه میکنه

صب تاشب هم ب من‌چسبیده

چند بار بچه ب بغل رفتم‌w.c

۲ بار فک کنم 

چرا نمیره تو سرت که عشقمی دیوونه ؟ M
ندارم  اگه داشتم یه کارایی میکردم بیا وببین😂😂😂

امضات  

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2738

بچه منکه مارو میکنه شاگرداش خودش معلم بهمون درس میده اخرم تو برگه واسمون ضربدر میزنه میگه زشت نقاشیهاتون😕😕

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

کلا تنهاییم دیگه 😞

شام میخوریم حرف میزنیم میوه میخوریم اخر شبا میریم دور دور تلویزیون میبینیم شوهرم درساشو میخونه من میام سایت 😁 باهم شوخی میکنیم ابروهاشو بر میدارم 😁 نی نی جونمم بیاد وقتی خوابید میرم میچسبم ب شوهرم 😁

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......

بخدا ما اصلااا یک لحظه هم تنها نیستیم . اتفاق خیییلی نیاز داریم ولی نمیشه خییی لی خستم نیازب استراحت دارم نمیشه ک نمیشه😣😣😣😢😢😢مادرشوهر جان پدر شوهرجان کجایین ک جایتان بسی خالیس😔😔😔

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
بچم نمیزاره اگ ب شوخی یا جدی شوهرم بهم دست بزنه گریه میکنه صب تاشب هم ب من‌چسبیده چند بار بچه ب ب ...

دختر منم هر وقت شوهرمو میبوسم سریع مثه هووها میاد با اخم به شوهرم میگه:کیووووووووو بیشتر دوس داری زود باش جواب بده😡😡😡😡

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
کلا تنهاییم دیگه 😞 شام میخوریم حرف میزنیم میوه میخوریم اخر شبا میریم دور دور تلویزیون میبینیم شوهر ...

نی نی جون بیاد ووقتی خوابید شما هم درکنارش ازخستگی بیهوش میشین😁

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓

هیچی همش کنار همیم یا باهم خوابیم ،پیش همیم توخونه سمته گوشی نمیریم مگر  زنگی بخوره ....بقیش خصوصی دیگه نگم بهتره😁😁😁😁

دیگه ن مامان دارم نه بابا میشه واسه شادی روحشون یه صلوات بفرستید ...😢😢😢
2706