2733
2739
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8574 بازدید | 340 پست
ای کاش بابام دست از کاراش برداره اگه برنمیداره خدا بیشتر از این توسط اون با ابروی ما بازی نکنه.. ای ...

ان شا الله ک باباتون زئدتر درست شن

زودم مامان شی❤

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها اگه خانواده شوهرتون و خانواده خودتون از لحاظ مالی خیلی از شما سرتر بودن و شما پایینتر بودید چیکار میکردید غصه میخوردید یا نه بیخیال بودید 

برادرا زنداداشا، خواهر ،خواهرشوهراتون 

صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است ،انرا از انسانهای کم ارزش انتظار نداشته باشید...

الان مهم ترین ای کاش اینه کااااااش ۱۵ کیلو وزنمو زود میتوتستم کم کنم عروسی خواهرشوهرمه ومن چاااااق .خدایااااا چکار کنم‌خب کمکم کن موندم چطوری شروع کنم اه😭😭😭ولی غم انگیز ترین ایکاش هم اینه ای کاش همسرم که زمانی دین ودنیام بود بهم خیانت نکرده بود 😢😓

2731
جالبه که خودت با شوهرت مشکلی نداری ولی پدر مادرت باهاش مشکل دارن  اصل کارم خودتی زیاد سخت نگیر

مگه میشه؟ اوایل حق با شوهرم بود، الان نیس

مگه میتونم چشم رو پدر و مادرم ببندم، تک فرزندم!!

خیلی سختمه، فقط پدرو مادرمو دارم

😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
ای کاش روز عروسیم روز مرگم میشد 

عزیزم😑😑😑

ای کاش بابام زنده بود

خدا بیامرزه عزیزم❤😭😭😭

2738

حالا که ایکاشها موثر واقع نمیشن ....پس ای کاش یکی از یاران امام زمان باشم و در راهش شهید شم ..ّّ

پس  ای کاش امام زمان فردا ظهور کند.......شاید این جمعه بیاید شایدددددددد ایکاش این جمعه بیاید ای کاششش ....

چقد غم و غصه   من خودم دارم جدا میشم ولی از وقتی اومدم نی نی سایت از ازدواج و هرچی شوهره متنفررررررر  شدمممممم 

خدا بهتون صبر بده ،هرکی ی مشکل داره  

آیا هنوز نیاموختی که اگر همه عالم قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند و "خدا نخواهد" نمیتوانند! توکل کن و دل به حکمتش بسپار.
ای کاش یکم زرنگی داشتم موقع بلوغ چراخداجونم چرابایدتو۱۴سالگی عروستو۱۷سالگی مادرمیشدم چه حکمتیه تو۲۲س ...

😢😢😢😢

بچه ها اگه خانواده شوهرتون و خانواده خودتون از لحاظ مالی خیلی از شما سرتر بودن و شما پایینتر بودید چ ...

اگ شوهرم معربون و آدم بود عصه نمیخوردم

الان مهم ترین ای کاش اینه کااااااش ۱۵ کیلو وزنمو زود میتوتستم کم کنم عروسی خواهرشوهرمه ومن چاااااق . ...

وای خداااا

چرا مردا اینجورین:؟؟😭😭

2706