2733
2734
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8574 بازدید | 340 پست
ای کاش تو بیست سالگی عقل الانمو داشتم. افسوس که سالهای عمرمو از دست دادم تا تجربیاتمو بدست اوردم

دقییییییقااااا

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکل تو زندگی هی هست ولی اگر دائم باشه خیلی ب ده

مشکلاتی ک من دارم سالی یه بارشم بده😞

سالی یه بار هم اهانت شوهر ب خونواده ادم بده😞

شوهر من ک هر دو سه ماه یه بار از این گوها در میاره

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2728

ای کاش در مقابل افرادی که بیرحمانه برای مخفی کردن شدت حسادتشون دست پیش گرفتن و سعی کردن بهم انگ مغرور بودن بزنن جواب شایسته میدادم و با حیا و احترام فقط سکوت نمیکردم به امید اینکه بفهمن و رفتارشونو اصلاح کنن... سکوت من پررو ترشون کرد

ای کاش یه حرکتی رو مرتکب نمیشدم که اعتماد شوهرم نسبت به من از بین بره. واقعا بزرگترین ای کاش زندگیمه

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
ای کاش تو بیست سالگی عقل الانمو داشتم. افسوس که سالهای عمرمو از دست دادم تا تجربیاتمو بدست اوردم

همه همینن عزیز من

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2740
ای کاش یه حرکتی رو مرتکب نمیشدم که اعتماد شوهرم نسبت به من از بین بره. واقعا بزرگترین ای کاش زندگیمه

وای عزیزم چ بد😞