2737
2734
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8583 بازدید | 340 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ای کاش مادربشم😔

انشالله 

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
ای کاش پا ب این دنیا نمیزاشتم😑صاف میرفتم اون دنیا

چقدخوب بودتوبچگی میمردیم😞

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
2738
ای کاش با توافق کل جمعیت دنیا خدا زمان و به عقب ببره برای هرکی که دوست دارع از جایی که خراب شد زندگی ...

من اونوقت باید برگردم ب چهارده سالگیم

کاش خدا این کارو میکرد😢

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
دقیقااا چرااونموقع درکشون نمیکنیم

نمیدونم

فقط میدونم ک ب تک تک حرفاش رسیدم

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
میدونم نرسیدی  منظورم اینه غصه نخور تو فقط خوابشو دیدی نمیدونی تو بیداری جطور مردی هست حتی دید ...

آره میفهمم منظورتو عزیزم.ولی چه شبا چه اشکا و بغضایی که کشیدم براش.الان کم شده خیلی کم ولی یادش هست میوفتم ....ولی خداروشکر خوشبختم و عاشق بچه ها و شوهرم .قسمت نبود

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
پشتشو تپ تپ یعنی  به شکم بچه رو میزارم روی باشت  پشت کمرشو یا دست میکشم یا آروم آروم میزنم ...

وووی بخولمش 

ببین میدونم الان میگی درک نمیکنی حال منو 

ولی به خدا من جای تو بودم به جز موارد ضروری با شوهرم کاری نداشتم با بجه هام عشق و حال میکردم 

ای کاش یکم زرنگی داشتم موقع بلوغ چراخداجونم چرابایدتو۱۴سالگی عروستو۱۷سالگی مادرمیشدم چه حکمتیه تو۲۲سالگی پیرشدم

2706