2733
2734
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8583 بازدید | 340 پست
ببخشید مگه چکار کردن ؟  پدزت جوابشونو نداد؟  درضمن چرا عزت پدر ازبین بره اونا شخصیت خودش ...

شوهرم با پدرم درگیری فیزیکی داشت

هیکلش سه برابره بابامه

منم عین احمقا موندم تو این خونه

یک سال و نیم قهر بودن

من پیر شدم خواهر هنو بیست و پنج سالم نشده حس میکنم نود سالمه

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من بهش نرسیدم 😔😔

میدونم نرسیدی 

منظورم اینه غصه نخور تو فقط خوابشو دیدی نمیدونی تو بیداری جطور مردی هست حتی دیده باشی هم شناختت سطحی بوده 

حتی دوستم شده باشید بازم زندگی چیز دیگست 

ای کاش بابام زنده بود

عزیزم خدارحمتشون کنه

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
ای کاش الان از خواب بیدار شم و ببینم خونه مادرمم و خواهرم میگه پاشو مدرسه ت دیر شده ....همه این اتفا ...

اره.... ای کاااش😑

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
ای کاش روز عروسیم روز مرگم میشد 

چرامعلومه دلت خیلی پره😔

وزن فعلی۴۸👈👈هدف۵۰🤗دوستانی که میخوان چاق بشن ویاتثبیتی هستن ویاازکالری سردرمیارن بیان من روهم ملتفت بکنن😂😂خیرببینین ازجوونیتون😁          بچهای (تاپیک بامدادخمار )دم همگیتون گرم
2706