2752
2734
عنوان

بزرگترین" ای کاش" زندگیتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8614 بازدید | 340 پست
پدر خیلی خوبه عزیزم  کلا در وحله اول خودت هستی که واسه خودت احترام جلب میکنی  به اینم فک ...

بله ولی ادم های که بوی,انسانیت نبرره باشن ازهرچیزی,میتونن سواستفاده کنن..توهرچقدرم خوب باشی ندلشته هات میشه فرصتی برای ازاررسوندنه بهت.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای کاش من میمردم و خرد شدن عزت پدرمو توسط همسرمو خانوادش نمیدیدم😢 من خوشبخت نیستم دوستم، چون بابام ...

ببخشید مگه چکار کردن ؟ 

پدزت جوابشونو نداد؟ 

درضمن چرا عزت پدر ازبین بره اونا شخصیت خودشونو نشون دادن 

آره بخدا اینقدر غصه میخورم هر وقت میرم خونه بابام جونم بالا میاد تا برگردم همش میترسم یکی یه حرفی بز ...

بررسی کن ببین چی شد که باهم بد شدن کی مقصر بود روی ادن کار کن و بهم نزدیکشون کنه سخته ولی میشه 

2731
نه فعلا  الان ۴۴ سالمه  دوسال پیش ازدواج کردم ماه اول باردارشدم که قلب تشکیل نسد هی گفتی ...

ان شا الله ک این ماه جواب می گیری❤

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
ای کااااااااش شوهرم یک ذره درکم میکرد   انقدر اذیتم نکنه یکم بفکر منو بچه هام باشه دوقلو دارم ی ...

الهی😢

شوهری ک درک کنه وجود نداره ک😑

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
تو احیا خوابیده بود؟ 

آره مجلس زنونه بود یه اتاق دیگه بود .من اومدم برم آشپزهونه دیدم تو پذیرایی خوابیده .حالا با اون همه سرو صدا چجوری خواب بود اله اعلم .آخه باباشینا و عمو ....یه اتاق دیگه بودن این فقط خواب بود تنبل.خونشون شهرستان بود خونه های اونجا یکم پیچ تو پیچ و بزرگ و ایناس

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
بله ولی ادم های که بوی,انسانیت نبرره باشن ازهرچیزی,میتونن سواستفاده کنن..توهرچقدرم خوب باشی ندلشته ه ...

بزار بگن اهمیت نده بهشون بفهمون که اون چیزهایب که به نظر اونا نداشته های شماست اصلا واستون مهم نیست بهشون نفطه ضعف نشون دادی اونا هم فهمیدن 

یه مثال میزنم دوست مامانم یه برادر داره که خیلی اوضاع بدی داره اعتیاددشدید و خیلی خیلی شرایطش بده یعنی هر کی بود سعی میکرد که خانواده همسرش نبیننش ولی اون وقتی داداشش بیاد خونش سریع میدوه جلو واسش اسفند دود میکنه کنارش میشینه میوه پوست میکنه بهش خان داداش میگه اونا هم اولش پوزخند میزدن ولی الان احترام میزارن دیگه از این بدتر که موردی نیست که ولی خواهرش بالاش میبره 

فامیل بودیم ازبچگی عاشقش بودم ولی خانوادم و بزورراضی کردم الان میبینم تموم حرفای مامانم حقیقت داشت م ...

منم ب حرفای مادرم رسیدم

هنوز قیافش یادمه وقتی میگف کور کورانه انتخاب نکن، ی روز انگشتای هر دو دستتو فرو میکنی تو چشمت ولی چشمت در نمیاد(یعنی کاری از دستت بر نمیاد)

ای کاش الان از خواب بیدار شم و ببینم خونه مادرمم و خواهرم میگه پاشو مدرسه ت دیر شده ....همه این اتفاقا یی کع الان و سالهای پرتنش و سختی  که برام گذشت و دیدم خواب میبود......وبعد از خواب بلند میشدم میگفتم خوب شد خوااب بود .

والا خوب کاری کردی حالا منکه ۴۲ سالگی ازدواج کردم قبلش کلی گشتم و درس خوندم و کار کردم کجارو گرفتم&n ...

حد اقل 42 سال اعثابت اروم بوده

2706