2737
2734
عنوان

بیایید خاطرات سفر با قوم شوهر بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9152 بازدید | 147 پست

نامزد بودیم دو سفر رفتن که به منو شوهرم حتی تعارف نزدن خودشون و دخترشون ودامادشون رفتن .ولی ما باید هر جا میخواستیم بریم بگیم .شوهرمم حق نداشت خانوادمو جابی ببره اگر میفهمید مادرشوهرم شر ب پا میکرد . 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
نامزد بودیم دو سفر رفتن که به منو شوهرم حتی تعارف نزدن خودشون و دخترشون ودامادشون رفتن .ولی ما باید ...

نباید بهشون رو داد مثل خودشون رفتار کنید تا حساب کار بیاددستشون 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كلا خيلي خوب بودن ولي بااينكه وضعشون خوله و اصلنم خسيس نيستن شب تو چادر خوابيديم اصلا هنگ كردم

چادر خیلی بده که اونم با وضع خوب 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2731
دلیل این بی مهریشون چیه 

چی بگم... ی دروغایی پشت سر من گفتن به شوهرم که خدا خواست و دستشون رو شد ولی بازم من به روشون نیوردم و چیزی نگفتم بهشون  اما بازم کوتاه نیومدن و دوباره شروع کردن پشت سرم به شوهرم از من بد میگفتن مثلا زنگ میزدن میگفتن بیا خونمون زنتو نیار میخوایم ی چیزایی درمورد زنت بگیم بعد کلی حرف پشت سرم میزدن وقتی دیدن شوهرم زیاد تحویلشون نمیگیره بهشون برخورد و رفتن به کل فامیل گفتن اینا به ما بی احترامی کردن!!!! بعدشم که دیگه کات کردیم و دیگه حتی سراغ نوشونم نگرفتن

بعد اینکه پوستمونو کندن تازه شوهرم شناختشون  قبل اون فقط باید سواری میدادیم

گفتم مهم شوهره وگرنه نمیتونیم کاری انجام بدیم 

چی بگم... ی دروغایی پشت سر من گفتن به شوهرم که خدا خواست و دستشون رو شد ولی بازم من به روشون نیوردم ...

خدا خودشون جواب تهمتا میده

2738
ميگفتن مزه ش بيشتره بين راه منم كپ كرده بودم  مردا بيرون رو حصير خوابي ن خانوما تو چادر منم ا ...

خوب کاری کردی ایول👍🏽😂😂

اولین بار یه جایی که سه ساعت بیشتر فاصله نداشت رفتیم. توی ماشین له شدم زیرشون. همه صندلی جلو منشستن جز من. خلاصه که توبه کردم. اسم سفر میاد فرار میکنم

خدایا تو تنها امید منی وقتی راه ها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند..
اولین بار یه جایی که سه ساعت بیشتر فاصله نداشت رفتیم. توی ماشین له شدم زیرشون. همه صندلی جلو منشستن ...

چه نامرد😔

کی؟  اخهشوهر من کاااملا پشتمه جرات ندارن باهام در بیوفتن

شوهر منم پشتم ولی خانواده شوهرم دورم خط میزنن دیگه برا همیشه کینه ای هستن 

شوهر منم پشتم ولی خانواده شوهرم دورم خط میزنن دیگه برا همیشه کینه ای هستن 

اها 

من کیته ای نیستم 

شاید خیلی حرفا بزنم اما به دل نمیگیرم و خودمو اذیت نمیکنم  کینه به دل نمیگیرم 

شاید واسه اینه جوابشونو همونجا میدم و سبک میشم

2706