2726
عنوان

بیایید خاطرات سفر با قوم شوهر بگیم

9138 بازدید | 147 پست

میگن ادم تو مسافرت همدیگه میشناسن واقعا راست گفتن اگه میخوااید بفهمید حتما باهاشون برید سفر  چقدر بده ادم نمیتونه راحت باشه همش استرس اینا داشتم مبادا کاری کنم بهشون بر بخوره حتی موقع خرید که بدتر چشاشون اینجوری بود👀

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

نمیخام اون خاطرات تلخ و دوباره مرور کنم😿 من رفتم بیرون🚶🚶🚶🚶

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بار رفتم برای اخرین بار هم رفتم جاری نکبتم کوفتم کرد بعد ما نبودیم اونا رفتن شمال میگن انقدر خوش گذشت خونه گرفته بودن بعد منو که برای اولین بار باهاشون رفتم تو ماشین خوابوندن

زندگی ورزشکاری       کنکوری.          قالیبافی.  سرم شلوغه ولی تو نی نی سایتم 
2728
نمیخام اون خاطرات تلخ و دوباره مرور کنم😿 من رفتم بیرون🚶🚶🚶🚶

جان من بگو میخوام بدونم واقعا یکیشو حداقل پلیییز

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

من با خانواده شوهر مخصوصا مادر شوهر رفتم شمال به معنی واقعی کلمه کوفتم کرد کل راه برگشت گریه میکردم چشام شده بود کاسه خون و پف خلاصه که خاطرات شمال محاله یادم بره

اتفاقا ما با قوم شوهر رفتیم شمال خیلی بهمون خوش گذشت 

واقعا راحت بودی چطوری بود که خوش گذشت بهت اخه

واقعا درسته که میگن ادم تو سفر باید شناخت من برادرشوهرامو خیلی دوس دارم ولی نظرم نسبت به یکیشون خیلی عوض شد انقد خسیس بود که حاضر بود گشنه بخوابیم 

از ادم خسیس متنفرم

ما هم قالش میزاشتیم میرفتیم 

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
من با خانواده شوهر مخصوصا مادر شوهر رفتم شمال به معنی واقعی کلمه کوفتم کرد کل راه برگشت گریه میکردم ...

مگه چه کارت کرد که گریه کردی

من یه بار تو بازار چه های محلی بودم داشتم واکس کفش میخریدم دیدم یهو یکی بوم زد پشتم دیدم خواهرشوهرمه با جارو زده پشتم با خنده میگه پولای داداشمو خرج نکن الکی 

منم گفتم پولای داداشت پولای منه برا من خرج نکنه برای کی خرج کنه 

1بار رفتیم.خدایی خوش گگذشتیکی از بهترین سفرای عمرم بود

ولی کلا سخته چون راحت نمیشه هماهنگ کرد همه رو.مجبوری هرچی اونا میگن باهاشون راه بیای.

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
2706