1232
1247
عنوان

دریم کچر +عکس

288 بازدید | 22 پست

سلام دیشب  تو یه مغازه کلی دریم کچر دیدم ولی قیمت  همه 30 به بالا ..دیگه اینطور بود که به فکر ساختش افتادم 😏رفتم خرازی و 8 تومن پول لوازم دادم و نتیجش شد این 😍😍

عاشقش شدم .  این سایز رو 50 تومن میداد.

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

چه خوب 

آفرین هنرمند😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

منم بند عينك خودم با ٥تومن درست كردم اماده ميگفت بيستومن

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔
1233
واقعا بعضی چیزا ساختش خیلی سادس حیفه بابتش پول بدیدم 😊

افرين دقيقا 

منم ازينا خيلي دوست دارم 

ولي از من ك ديدم گردنبند بود 

شما چجوري درستيدي؟

اي كاش ميشد سرنوشت خويش را از سرنوشت/اي كاش ميشد اندكي تاريخ رو بهتر نوشت/اي كاش ميشد پشت پازد بر تمام زندگي/داستان عمر خودرا گونه اي ديگر نوشت😔

عزیزم میشه اسم همه ی وسایلی رو که نیاز داره واسه درست کردنش رو بزاری منم میخوام درست کنم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته انتظار نداشتم انقدر زود بیایی ، ولی با کمال میل منتظرتم کوچولوی من😍❤😘
1167
افرين دقيقا  منم ازينا خيلي دوست دارم  ولي از من ك ديدم گردنبند بود  شما چجوري درس ...

آپارات فیلم اموزشی کاملش هست . این بزرگه  تقریبا قطر دایره 10 سانته .

عزیزم میشه اسم همه ی وسایلی رو که نیاز داره واسه درست کردنش رو بزاری منم میخوام درست کنم

حلقه .بند چرمی . پر . مهره های رنگی . نخ . (نخ کوبلن )

همه رو خرازی ها دارن .

سخت بود ساختنش؟ بافت وسطش چجوری بود؟

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد
حلقه .بند چرمی . پر . مهره های رنگی . نخ . (نخ کوبلن ) همه رو خرازی ها دارن .

ممنون هرمند خانم  

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درسته انتظار نداشتم انقدر زود بیایی ، ولی با کمال میل منتظرتم کوچولوی من😍❤😘
آپارات فیلم اموزشی کاملش هست . این بزرگه  تقریبا قطر دایره 10 سانته .

عربزم بافت وسطش سخته؟

1220