1507
1482

از ديشب دارم گريه ميكنم اون يكي بچه م پنج سالشه سرماخورده بايد بهش برسم اينم دو روزه شير نخورده نه سينه ميگيره نه شيشه خسته شدم هيج كسم ندارم شوهرم شهرستانه برا كار خود بدبختمم تنهام بااين  دوتا كمرم داره ميتركه چشامم قرمزه از بي خوابي اي خدا ديگه خسته شدم از ديشب دارم گريه ميكنم شيرخشك نميخوره سينه م نميخوره فقط گريه ميكنه نه دلش درد ميكنه نه مشكلي داره شكمشم كار ميكنه ولي نميخوره نميخوابه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

دو ماهشه دارم رواني ميشم ديگه لعنت بر اون كسي كه گفت سينه بده اگه ار بيمارستان شيرخشك داده بودم الان ميخورد ميخوابيد لاقل😰😰😰

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

جدیدا واکسنشو زدی ؟؟؟

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1484

شاید رفلاکس داره و مریش اذیت شده. بچه من اینطوری بود. یه مک می خورد و جیغش در میومد و دیگه به هیچ عنوان سینه را نمی گرفت

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
اگر غذا نمی خوره چطور شکمش کار می کنه؟ تب نداره؟ بچه ها وقتی گوش درد و گلو درد دارند شیر نمی خورند

ديروز كار كرد به خاطر پريروز كه خورده بود غذا نميخوره دو ماهشه

1485
1474

پسر من وقتی ۵۰ روزش بود دیگه نه سینه گرفت نه شیشه رو بخاطر گلو دردش منم دیدم داره ضعف میکنه بچم شروع کردم با قطره شیر دادن پسرمم عادت کرد به شیر خوردن با قطره چکان تو اشتباه منو تکرار نکن

عزیزم ببرش دکتر خب. وایییی

به قران نميتونم شوهرم شيش روز نيست فردا مياد يخچال و پر كرديم كارام و كردم تو اين سرما مجبور نشم برم سوپر ماركت هوا خيلي سرده هيچ احد الناسي م ندارم بچه م و بزارم يا باهام بياد اون يكي م سرما خورده با اين دوتا چطور برم اخه

نه اون هفته

خب دیگ

پسر منم بعد واکسناش تا یکماه اذیت میکرد و شیر نمیخورد 😣😣😣😣😣

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1508