2733
2734

همین؟ 

من فکر کردم چی شده انقدر ناراحتی از سال 94 تا الان این موضوع رو فراموش نکردی؟ 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خب اگه خیلی تو دلته به روی شوهرت بیار و حتماااا بگو چرا رکدرباسی بگو من خیلی از کارتون ناراحت شدم چر ...

به خدا احساسم رو همین مادرش سرد کرد  شبای جمعه علنا میگفت رابطه تو این شب بده و این شب مال مناجات باخداس. به خدا یه شب ساعت یک شب رفتم حموم زنگ زد براچی این ساعت میری حموم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی شما ب بزرگش خودت ببخش.

زائر امام حسین بوده اشکال نداره.

دیگران را ببخش نه اینکه آنها سزاوار بخشایشند بلکه چون تو سزاوار آرامشی.

اون موضوع رو هم فراموش کن. کینه ها و دشمنی ها مثل سوهانه فقط روح خودت رو فرسایش میده 

پس بگذار و بگذر

دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم.....
2728
من کینه ای نبودم از بس هیچ نگفتم اینطوری شدم

ببین منم مث تو بودم هیچی نمیگفتم ولی اعصابم بهم می‌ریخت با خودم درگیر بودم ک چرا جواب ندادم ولی الان نه جواب میدم و گله هم میکنم اونام می‌فهمن کارشون اشتباه بوده و عذرخواهی میکنن وخودمم دیگه آروم میشم، حتما بهشون بگو نزار تو دلت بمونه

2738

ببين تاوان ماراشو ميده

منم چندين تا تاپيك دارم از بدي پدرشوهر اما خدا گذاشت كف دستش دختراش ازش شكايت كردنو ب دادگاه كشوندش با خاك يكي ش كردن

هرچند راضي ب اين همه سختي نيستمو ناراحتشم

من مریض باشم شوهرم میگه چیزی نیست تازه اگر بخوابم و بی حال باشم ناراحت میشه، بهش میگم بریم دکتر میگه نه مریضیت دکتری نیس! خودت که از دارو سر در میاری یه چیزی بخور خوب بشی! میگم اون  دکتر این همه درس خونده برای همین روزها دیگه!ولی مادرشوهرم یا پدرشوهرم اگر مریض باشن، حتی سرما خوردگی ساده بهشون اصرار می‌کنه که پاشید ببرمتون دکتر!! پس همه مردها اینجورین!

منم مریضم شوهرم میگه چرا انقدر بخودت سخت میگیری چیزیت نیست که قوی باااااش ولی مادرش مریض بشه سریع م ...

مثل شوهرمن...بدبخت جونم دوهفته سرفه شدید داشتم.میگفت چیزیت نیست.قوی باش 😒😒 ولی باباش دوتا سرفه کرد زودی برد بهترین فوق تخصص و داروهای خارجی براش گرفت که یه موقع اذیت نشه 😁😁

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
چه طور ببخشم به خدا خیلی دوست دارم از این عذاب راحت شم

اصلا بهشون فکر نکن

تا ی چیزی یادت اومد زود فکرت رو منحرف کن. شما با فکر کردن بهشون باعث ثبانشون میشی و قتی  بهشون فک نکنی فراموشت میشه. و اون وقته که به آرامش میرسی

دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندارم.....
به خدا احساسم رو همین مادرش سرد کرد  شبای جمعه علنا میگفت رابطه تو این شب بده و این شب مال مناج ...

شما چی جواب دادی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
به اون تازگی اینقدر گفتم اصلا فایده نداره داغ دلم اروم نمیشه

اگه گفتی پس خیلی تکرار نکن که بی مزه میشه

من همیشه فکر میکردم مادرشوهرم فرشته ی

جدیدا شوهرم اعتراف کرد که به خاطر حرف های خانوادش مانع درس خوندن من شده

بعد این اعترافش دارم رفتارای بدشون رو مرور میکنم ،مثل یه پازل میچینم کنار هم و ازشون غول میسازم

کاش بیخبر میموندم و اینقدر اذیت نمی شدم،

شوهرم یک قدم کوچیک که براشون برمیداره دوست دارم سر از تنش جدا کنم

چقدر جنگ و دعوا و ...داشتیم سر همین درس خوندن

شب خاستگاری گفتن تا دیپلم شرط میکنیم بعد اون زن و شوهر خودشون میدونن

اما همون هم نزاشتن

زبونم به نفرین نمیچرخه 

فقط میگم سپردمتون به خدا

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.