2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام بچه ها. مادرشوهرم از کربلا برگشته به شدت مریضه . یاد سفر اربعینی که خودم با مادرم سال ۹۴ رفتم افتادم

اون سالی که من رفتم تازه سه ماه بود عروسی کرده بودم با اینکه شوهرم نمیتونس بیاد با مامانم به اصرار مادرشوهرم رفتم اربعین. طبقه بالا مادرشوهرم هستم.تو راه کربلا به شدت مریض شدم به حدی که مرگو دیدم بعد از سه روز تو کربلا وقتی میخواستم برگردم تلفنی مادرش و شوهرم فهمیدن مریض شدم هی میگفتن نیا و عجله نکن تو برگشت. اما من دیگه مرخصی نداشتم و برگشتم تو راه برگشت دیگه فقط سرفه هام مونده بود و کامل خوب شده بودم اما شوهرم که پشت تلفن کنار مادرش بود بهم گفت رسیدی نمیخواد بیای خونه برو خونه مادرت که بهت برسه و خوب بشی!!! اون روز دوشنبه بود که من رسیدم خیلی دلم شکست رفتم خونه مامانم با مامانم بودم . بابام که فهمید اونا ترسیدن از من وابگیرن خیلی ناراحت شد . من رفتم دانشگاهو شوهرم جمعه اش یعنی چهار روز بعد رسیدنم زنگ زد گفت امشب با مامانم میایم دنبالت و اوردنم خونه.

پریروز که اینترنتی باشون حرف میزدیم همین که شوهرم فهمید مریض شده هی بهش میگفت زودتر برگرد تا اونجا زمینگیر نشدی!!!😑😑😑

حالا من دوتا بچه کوچیک دارم و این خانم باید بیاد خونه خودش و حتما مام بریم دیدنش درحالی که تا دیشب تب شدید داشت!! شوهرم میگفت امروز زنگ بزن ببین کجان برو دنبالشون ترمینال!!! گفتم مریض شدن گفت خب باشن برو دنبالشون! گفتم پدر میره دنبالشون . شوهرم خیالش راحت شد

خیلی دلم میخواد به روشون بیارم

به شوهرت بگو،نزار تو دلت بمونه 

دلت و خالی کن

من اینقدر همه چیز رو ریختم تو دلم که مثل دیوانه ها شدم

صب تا شب دارم گذشته رو مرور میکنم،همه چیز برام مثل فیلم از جلوی چشمم میگذره

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
2706