2733
2739
عنوان

پس گرفتن شکایت و رضایت دادن

859 بازدید | 2 پست

سلام دوستان.من میخوام هر کس در این مورد اطلاعات یا تجربه ای داره کمکم کنه.

من یه ماه پیش از شوهرم شکایت کردم.یه شکایت بخاطر کتک زدن و یکی دیگه بخاطر فحاشی به من.بعد دیدم هزینه های دادرسی خیلی زیاده و از پسش بر نمیام بیخیال شدم و شکایتمو رفتم پس بگیرم.الان هر هفته یه ابلاغیه برام میاد.تا حالا سه بار رفتم دادگاع واسه پس گرفتن شکایتم.دفعه ی آخر به من گفتن کارت تموم شده.دیگه لازم نیس بیای اینجا.ولی دیشب باز یه ابلاغیه ی دیگه اومده واسمون‌.هر بار هم ده بیست تومن ازم پول میگیرن.تو این یه ماه بیشتر از دویست تومن هزینه کردم بخاطر هیچی هنوزم باید بکنم.دیگه خسته شدم.یعنی تاکی باید برم دادگاه فقط بخاطر اینکه شکایتمو پس بگیرم؟یکی راهنماییم کنه.این مراحل دادگاه طبیعیه یا دارن از من سو استفاده میکنن؟

شوهر من حدود چهار سال پیش به خاطر اجاره خونه از یکی شکایت کرد .الام حدود ده برابر اون اجاره بها خرج کرده هنوز به نتیجه ای نرسیده . تازه هر جند وقت هم باید از کارش بزنه بره دادگاه .دیگه خسته شده.اصلا شکایت کردن ارزشی نداره .هیچ رسیدگی نمی شه همش کاغذ بازی .مسخره بازی .

شوهر من حدود چهار سال پیش به خاطر اجاره خونه از یکی شکایت کرد .الام حدود ده برابر اون اجاره بها خرج ...

واقعا همینطوره.من دیگه خسته شدم بریدم.هر چی پس انداز داشتم خرج کردم.فردا با شوهرم میریم دادگاه ببینم دارن چه غلطی میکنن.آخه یه رضایت دادن هم این همه دردسر و هزینه داره؟بخدا انقدر حرص خوردم موهام ریخت‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.