2733
2739
اره بده😁😁😁

Ninicityshop

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان قشنگا حالتون خوبه؟ یه سوال داشتم دوباره از حضورتون😂لطفا هرکی میدونه جواب بده خدا خیرش ب ...

من کلا تو حاملگی لکه ندیدم ولی دختر عموم خیلی لکه میدید

ایشالا که یک نینی ناز تو راهه😍

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2731
انشاء الله عید میریم شمال خونه بابام،اخه میدونی حس میکنم مشکل از خودمه خیلی وابسته شدم هرکی بغلش میک ...

عزيزم شما افسردگي بعد از زايمان گرفتي، منم همه اين حالتا رو دارم و دكتر برام دارو تجويز كرده و خداروشكر بهترم

قربونت عزیزم.مرسی روز 12که رفتم سونوی واژینال گفت فولیت چروک شده تخمکت باز شده.یه همچین چیزی.گفت بر ...

عزیزم ایشالله برودی با خبر خوش بیایی😇به علائم دل نبند فقط حساس شدن سینه رو بهش دقت کن...یه بیبی هم بذار سرفرصت😉 منتظر خبرای خوشت هستیم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
خانوما اگه کسی سن نی نی رو ازتون بپرسه چه جوری میگید؟ مثلادوماهش تمام تو سه ماه باشه میگید سه ماهس؟ ...

اره، من مثلا اگر توی سه ماهگی باشه یا میگم دو ماه و خورده ای یا میگم داره سه ماه و پر میکنه🌹

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2740
خانوما یکی فامیلامون  فردا عمل قلب باز داره براش دعا میکنید؟؟؟خیلی برام عزیزه.مرسی از همتون🌹🌹

انشالله که عمل بسیار خوبی خواهد داشت، توکل بر خود خدا😍❤🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

سلام بر و بچ قشنگ قشنگ تاپیک😁😍

ما دیروز بردیم اهورا رو ختنه کردیم🔪🔪🔪💉💉💉

بچه ها حالم واااقعا بد شد،فکر میکردم چون خودم اتاق عملی هستم خیلی عالی این مرحله رو رد میکنم ولی به محض شنیدن صدای گریه اش قلبم گرفت،واقعا واقعا قلبم گرفت😞 کیفو همه چیو ول کردم و رفتم بیرون از اتاق عمل،صداش تو راهرو میپیچید منم عین ابر بهاااار😭😭😭😭😪😪😪 

من خبر نداشتم که دکترش حلقه میندازه😥 به صلاحدید خودش گفت رینگ بهتره و مجبور شدیم رضایت بدیم چون تمام همکارای شوهرم راضی بودن ازش، اما حالا که رینگ انداختیم یه مسئله اینکه ایا واقعا تنگی کانال ادرار میده؟ من نمیدونستم به هیچ وجه😓 

و اینکه غیر از اینکه روزی سه بار با تترا چربش کنم دیگه چه کاری لازمه که انجام بدم؟ ممنونتونممممم🙏🙏🙏

مبارکش باشه عزیزم.

قربونت😘

بچه ها یه سوال دیگه هم دارم شرمنده

شما قطره استامینوفن یا شربت یا هر چیز دیگه بچه رو بعد از یک ماه دور میندازید دیگه؟ یعنی فقط تا یک ماه قابل استفاده هستن دیگه؟

عزیزم ایشالله برودی با خبر خوش بیایی😇به علائم دل نبند فقط حساس شدن سینه رو بهش دقت کن...یه بیبی هم ...

آره تجربه ثابت کرده علایم فقط گول زنکه😣حساس شدن سینه اصلا ندارم

مرسی عزیزم😍

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
2706