2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسر منم خیلی خس خس میکرد.ترسیدم سرماخورده باشه بردم دکتر معاینه کرد گفت خداروشکر سرما نخورده ب ...

منم میریزم سدیم کلراید تاثیر نداره.خدا زبونت بشنده سرما نخورده باشه.اصلا هم نمیخوابه.آخه این سرفه هم میکنه

یک ماهه شد بهش نرس هارویز گریپ میکسچر بده عالیه امیدیان به پسر من یه قطره پروبیوتیک هم داد خیلی خو ...

اسم قطرش چیه؟! دکتر ملیسا بخاطر کو‌لیک بهش پدی لاکت داده ولی دو روزه دارم میدم اصلا اثر نداره....

هنوز ۱۱ روزشم هست نمیشه چیز دیگه داد....موندم چه کنم

جالبه که شیر خودمو‌میخوره دلدرد میشه هر نیم ساعت بیدار میشه با گریه

شیرخشک میخوره خیلی کولیکش کمتر میشه راحت میگیره میخوابه ۳ ساعت

بمب بترکونی بیدار نمیشه طفلی...چون من یکی دوبار در شبانه روز بیشتر بهش شیرخشک نمیدم طبیعتا خیلی هم نسبت به اولش لاغر شده مثل همه نوزادا.....

نمیدونم چرا من که لبنیات و نفاخ نمیخورم ☹️🤔

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
اسم قطرش چیه؟! دکتر ملیسا بخاطر کو‌لیک بهش پدی لاکت داده ولی دو روزه دارم میدم اصلا اثر نداره.... ه ...

سلام عزیزم تبریک میگم انشالله قدمش خیر باشه 

دختر منم اینجوریه ،طبیعیه وقتی شیر خشک میدی حسابی سیر میشه چندساعت میخابه

ولی شیرمادر سبکه زود بیدار میشه

من دکتر به دخترم گل گریپ و کولیف هم داده اونام خوبن

منم میریزم سدیم کلراید تاثیر نداره.خدا زبونت بشنده سرما نخورده باشه.اصلا هم نمیخوابه.آخه این سرفه هم ...

بخاطر سرفه حالاببر ک خیالت راحت شه..انشاءالله گ.سرما نخورده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اسم قطرش چیه؟! دکتر ملیسا بخاطر کو‌لیک بهش پدی لاکت داده ولی دو روزه دارم میدم اصلا اثر نداره.... ه ...

دکتر ب پسر منم پدی لاکت داده..الان 5روزه میخوره..2روزه ک.تاثیرشو نمیبینی عزیزم..پسر من روده هاش هم خیلی صدامیزداد بیشتر براهمین.بهش داد..بچه اینقدی چنان قار و قوری تو شسکمش میاد ک نگو😐

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
لخرین پستم رو ریپلای میکنم ک یادتون بیاد منو. سشنبه شب 13آذر سزارین اورژانسی شدم و دخترگلم ب جمع خا ...

وای ستاره جون چقدر خوشحالم کردی عزیزم😘😘😘😘

مبارکت باشه دختر خوشگلت عزیزم انشاالله عاقبت بخیر بشه و خوشبختی شو ببینی 🥰🥰😍😍😍❤️❤️

انشاالله که حالت خودت هم خوبه و روحیه تو بدست آوردی ❤️❤️❤️

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2738
من امروز ده روز تموم‌شد لکه بینیم خیلی کم شده در حد قطع شدن شاید حالا نمیدونم دوباره راه بیفته یاای ...

اره والا

منم متنفرم سر دخترم دقیقا ۶ماه پریود نشدم بعد شش ماه شروع شد 

ای وای،،، پس همینه که طفلکیم خوابش کم شده و سبکه سبکه!!! الان فقط بعد حمام چندساعت راحت میخوابه! ر ...

ریحانه جون می تونه به خاطر برگشت شیر هم باشه چون اسید معده  هم بالا میاد اذیت میشه حتما حتما جای خوابش رو شیب دار کن از این تشک های انتی رفلاکس میتونی بگیری یا نه زیر  تشکش یه پتو بذار که شیب دار بشه جای خوابش

.اگه میدونی نمیخواد اروغ بزنه ولش کن بذار بخوابه اما همونطور که گفتم تو سطح شیب دار که شیر بالا نیاد.

اینکه به خودش میپیچه به خاطر دل پیچه هستش می تونی با روغن زیتون شکمش رو آروم ماساژ بدی وقتی هم خوابه دستت رو بذار رو شکمش بذار گرمش شه و دلپیچش آروم شه وقتی اینکار رو بکنی متوجه حرکات روده ش میشی طفلکی ها خیلی درد می کشن 

موقع اروغ گرفتن اگه دیدی نمیزنه بذارش زمین یکم رو معده ش رو ماساژ بده بعد دوباره بذار رو شونه ات بزن پشتش (وسط دو‌کتفش باید بزنی) ببین اینطوری اروغ میزنه 

سلام بچه ها من که از اول تو تاپیکتون نبودم ولی۱۷ اذر ساعت ای ۴.۳۰ زایمان کردم طبیعی خیلی خوب بود

مبارک باشه عزیزم 😍😍😍

خداروشکر

انشاالله زیر سایه شما و همسرتون با عزت بزرگ شه❤️

یه تایمی که بودم اگه اقا اهورا اجازه فرمودن بگین بذارم عکسشو😍 فعلا چنان دست و پامو میبنده نمیفهمم گ ...

اللهی عزیزم 😍😍😍😍از طرف بچلونش و محکم ماچش کن 😘😘😘

سلام بچه ها. من از تولد رهام جان کم و بیش به تاپیکتون سر زدم. اونور تو تاپیک سیسمونی بودم و هستم. ام ...

عزیز دلم 😍😍😍😍 انشاالله زایمان خوبی داشته باشی من همیشه به یادت هستم و برات دعا می کنم 😘😘😘😘😘

2706