2737
2739
لخرین پستم رو ریپلای میکنم ک یادتون بیاد منو. سشنبه شب 13آذر سزارین اورژانسی شدم و دخترگلم ب جمع خا ...

سلام ستاره جوووون

خوب کردی اومدی یه خبر از خودت دادی

امیدوارم حالت بهتر شده باشه، به تصمیمی که گرفتی احترام میذارم عزیزم هرجا هستی موفق باشی سایت بالا سر بچه هات😍🌹🌹🌹🌹

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
من سه هفته از سزارینم گذشته بخیه هام درد داره .ممکنه مشکلی باشه؟

دکترت چی‌گفته قبلا بهت؟! اون عمل کرده فقط خودش میدونه چکار کرده اون تو و نقاهتت چقدر باید طول بکشه😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبی تو زهرا جونم؟😍 اره خداروشکر ورم ها با مصرف لازیکس رفع شد، همشو جیش کردم رفت😅 پوستمم از سه چ ...

خب الهی سکر

اره برن بیرون حالا یا با نینی یا بی نینی فقط خونه‌نمون همش😇👌🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام بچه ها من که از اول تو تاپیکتون نبودم ولی۱۷ اذر ساعت ای ۴.۳۰ زایمان کردم طبیعی خیلی خوب بود

گفتم زود زایمان میکنی!😍 خیلی خیلی مبارکه عزیزم اول اخر نداریم همه کنار هم از تجربیات هم استفاده میکنیم😌 ♥️

قدمش پرخیر و برکت باشه براتون😃🎀

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام مامانا چطورین؟ من طبیعی زایمان گردم ۱۳ روزه.هنوز خونریزی دارم.گمتر از اولش شده ولی دارم.امروز ...

قدمش خیر باشه♥️ نمیدونم‌من‌طبیعی رو زیاد وارد نیستم😶

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
خب خداروشکر🙏 راستی رنگ جیشش رو هم حواست باشه، اهورای من اون اولا رنگ جیشش زرد پررنگ متمایل به نارن ...

والله تا من بیام ببینم میره تو‌پوشک جذب میشه😐 ولی فکر کنم رنگش مث جیش خودمخ فعلا...خخخ 😜 زرد کمرنگه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
راستی رویالی جون اگه دوست داشتی الان عکس ملیسا خانوم و بذار  ریحانه هم هست

والله اونقدر پیامهام زیاده یکی یکی میخونم میام جلو

تازه الان رسیدم به این کامنتت🤦🏼‍♀️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام بچه ها من که از اول تو تاپیکتون نبودم ولی۱۷ اذر ساعت ای ۴.۳۰ زایمان کردم طبیعی خیلی خوب بود

عزیزمممممم مبارکههههههه❤❤❤❤❤❤😘😍

به سلامتی و دل خوش 

قدم جوجه پربرکت😘❤

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
ریحانه جون آقا اهورا رو ندیدیما هنوز😁

یه تایمی که بودم اگه اقا اهورا اجازه فرمودن بگین بذارم عکسشو😍 فعلا چنان دست و پامو میبنده نمیفهمم گوشیمو اخرین بار کجا ول کردم...خدایا مرسی😁🙏😍😍😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
بچه من خیلی سرفه میکنه و عطسه میکنه اصلا آروم نمیگیزه.یعنی سرما خورده؟از ترس مریضی و آنفولانزا میترس ...

فکر نکنم نوزاد سرما بخوره من شنیدم بخاطر اغوز ایمنی داره تا ۳-۴ ماه بازم البته این سنتیا میگن من نمیدونمااا خخخخ

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام بچه ها. من از تولد رهام جان کم و بیش به تاپیکتون سر زدم. اونور تو تاپیک سیسمونی بودم و هستم. امیدوارم خودتون و نینیهاتون خوب باشین. فکر کنم آخرین نفرتون هم زایمان کرده و فقط من موندم😓 توروخدا دعا کنید این دو سه روز برام راحت بگذره.

اون دوستی که یبوست داشتن توصیه میکنم دم نوش فلوس بخورن بهتر میشن. پماد ام جی باریج هم با اپلیکاتور استفاده کنن زخماشون خوب میشه.

یادتون نره برای من دعا کنین. 🙏

2706