2733
2739
بچه ها هر کدومتون تجربه بااطلاعاتی دارین لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم..🌼 من روزاول تو بیمارست ...

عزیزم..دقیقا عین دختر من

منم خشک‌خشک بودم اونقدر وحشتناک سینه هامو فشار میدادن اشکم در میومد😭

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم..دقیقا عین دختر من منم خشک‌خشک بودم اونقدر وحشتناک سینه هامو فشار میدادن اشکم در میومد😭

واای منم همینطور..خیلی نامرد بودن میمردم از درد ک دیگه درد شکمم یادم میرفت😥😥اخرش دیگه ی پرستار امد گفت نمخاد فشاربدین.بخاد شیر بیادبچه بمکه خودش میاد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تقریبا خوب بودهِ خداروشکر..قیافش فسقله یانه؟ من.6روز قبل زایمان تواخرین  سونو 2960بود ک دکت ...

این برعکسه...به قیافش نمیخوره زیر ۳ باشه خخخخ لپ داره به نسبت

بقول ریحانه جون ریزه ولی تپله( البته فقط یکمی) 😂😂😂😂

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
واای منم همینطور..خیلی نامرد بودن میمردم از درد ک دیگه درد شکمم یادم میرفت😥😥اخرش دیگه ی پرستار امد ...

منم دقیقا یکی از پرستارا خدا خیرش بده بدادم رسید اخرش🤕😥

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
این برعکسه...به قیافش نمیخوره زیر ۳ باشه خخخخ لپ داره به نسبت بقول ریحانه جون ریزه ولی تپ ...

😍😍😁😁

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

خانما

میدونم یادتون رفته علائم بارداریتون چیا بوده

ولی میشه بیاین تاپیک اخرم

ماه اول اقدام بودم

یکم‌هیجان زده ام

استرس ندارم البتع

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
بچه ها هر کدومتون تجربه بااطلاعاتی دارین لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم..🌼 من روزاول تو بیمارست ...

من کلا خیلی تو شیر دادن مشکل داشتم😞

اولش آغوز بود و راحت نمیومد و‌سینم بنظر خشک بود بعدش با شیردوش اون آغوز رو دوشیدم بهش دادم دیگه عادت‌کرد به شیشه😐

سینم نوک نداشت اونقدر باهم کنجار رفتیم و انواع ماساژ و مشاوره و دکتر و ..... تا بالاخره یکی از سینه هام که یکمی اوضاس بهتر بود رو یخورده ای گرفت ولی بازم همچنان درحال کلنجاریم😣

از اونطرف بچه ای که زردیش لب مرزه باید هی شیر بخوره این طفلک رو من هربار میذارم زیر سینه ۵-۶ دقیقه مک‌میزنه خوابش میبره بیدارم نمیشه متاسفانه هررررررکار میکنم😩

در نتیجه شبا قبل خواب مجبورم باز یکم شیشه بدم که هم جون بگیره هم زردیش بره از تنش که همینم باز کارو یکم سخت میکنه

خلاصه خیلی بده اونقدر من سر شیر دادن اذیت شدم عمل سزارین برام اب خوردن بود! خییییییلی راحت بود بخدا فقط همون روز اول زخماش اذیتم کرد ولی مشکل شیر دادن با روااااان ادم بازی میکنه دردش روحیه نه جسمی😭😭😭😭

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
من کلا خیلی تو شیر دادن مشکل داشتم😞  اولش آغوز بود و راحت نمیومد و‌سینم بنظر خشک بود بعدش با ...

دقیقا حالتومیفهمم..من همیشه عاشق شیردادن بودم..وقتی بعد ازاینهمه سال انتظار بچه دار میشی دوس داری باشیر دادن ب بچه هردو ارامش بگیریم..من روزای اول اصلا نمتونیستم باقضیه شیرنداشتنم کناربیام خیلی روحیمو بد کرده بود..ولی مدام ب خودم گفتم شیرت خوبه.الانم ارزوم اینه فقط شیر خودمو بخوره 

من پسرم تو ازمایش زردی نداشت ولی صورتش زردبود..مرتب بهش شیرخشک دادیم ک همونم از بدنش اند بیرون..اکه ب امید شیرخودم بود زردیش بالامیرفت

دقیقا حالتومیفهمم..من همیشه عاشق شیردادن بودم..وقتی بعد ازاینهمه سال انتظار بچه دار میشی دوس داری با ...

اره منم حرف گوش نکردم هم شیر خودمو‌دادم هم شیر خشک

بچه گرسنه بود واقعا

الهی بمیرم تو بیمارستان ۱۲ ساعت به این بچه گرسنگی دادن تا اخر اونقدر التماس کردم بهشون یه پرستاره اومد با سرنگ بهش شیر داد طفلکو

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اره باباش میبوسیدش دییگه از دیروز نذاشتم ببوسه..امیدوارم ازبوسیدن باشه و چیز دیگه نباشه..خیلی لپاش ب ...

منم وقتی باباش و نذاشم ببوسه بهتر شده

ولی اون روز برادر شوهرم بوسیدش دوباره جوش زده

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
۲۸۰۰ بود حدودا😃

عه مثل فسقل من بود که

۷۰ گرم کمتر

من ی هفته دیرتر زایمان کردم تو ۳۹ و سه روز

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
این برعکسه...به قیافش نمیخوره زیر ۳ باشه خخخخ لپ داره به نسبت بقول ریحانه جون ریزه ولی تپ ...

عزیزدلم😍قدش چقدر بود؟

جوجه من ۵۰ بود

23روز  عزیزم

یک ماهه شد بهش نرس هارویز گریپ میکسچر بده

عالیه

امیدیان به پسر من یه قطره پروبیوتیک هم داد خیلی خوبه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

دوستان 

اینا چقدر باحاله

خواستید بخرید خواستید هم خودتون میتونید چاپ کنید

جهت ایده گفتم بزارم😄😄😄

https://chandmahame.com/blog/478/ایده-های-جالب-عکس-ماهگرد-نوزاد-همراه-با/

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706