2733
2734
گرمي اينا اصلا نخور خنكي بخور خودتمبدنش گرم نباشه ملايم باشه زياد جيش كنه  بجز شير خودت و ...

من پسرم زردی داشت گفتن خودت گرمی زیاد بخور شیر بده تا زردیش بریزه بیرون خیلی گرمی خوردم زردیش هم خداروشکر اومد پایین 11بود

متاسفانه بچمم ناآرومه به هیچ کاری نمیرسم.یکی میخواد تمام وقت بغلش کنه بس گریه میکنه و دل درد داره خ ...

تموم ميشه گلم هرچقد دوست داري و دوست داره بغلش كن و نوازشش كن خيلي خيلي زود بزرگ ميشن پسر من دوماهش تموم شد ميگم كاش روزاي اولش بود بيشتر نگاهش ميكردم

بعد شير حتما عاروقشو بگير خواهري

خودتم خيلي پرهيز كن لبنيات اصلا نخور، حبوبات و ميوه نخور كمپوت بجاش بخور

بادمجون و اينا ك نفاخن نخور

بعد غذا عرق زيره سبز و رازيانه رو قاطي كن بخور عرق نعنا هم بخور 

اگ ميتوني از يكي كمك بگير 

شوهرت اگ كمكت باشه عاليه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدی لاکت منم بهش میدم ولی دکتر گفت منتظر نباش دل دردش با این خوب شه این فقط رودش تقویت میکنه.از دیرو ...

خواهري بچه تا عادت كنه طول ميكشه پروتئين گاوي هم اصلا و ابدا نخور

خيلي پرهيز كن ديگ

2731
من پسرم زردی داشت گفتن خودت گرمی زیاد بخور شیر بده تا زردیش بریزه بیرون خیلی گرمی خوردم زردیش هم خدا ...

وا من الان ميشنوم زردي رو بايد خنكي خورد 

گرمي و گرما تشديد ميكنه 

چند بود شد يازده؟

وا من الان ميشنوم زردي رو بايد خنكي خورد  گرمي و گرما تشديد ميكنه  چند بود شد يازده؟

یازده بود شد 3.دیگه نبردم.نمیدونم والا هر کی یه جیزی میگه.من که خیلی گرمی خوردم.نمیدونم دیگه چه جوریاس

یازده بود شد 3.دیگه نبردم.نمیدونم والا هر کی یه جیزی میگه.من که خیلی گرمی خوردم.نمیدونم دیگه چه جوری ...

چي بگم الان شنيدم گرمي بخوري 

برا زردي بايد سردي خورد بقول شما هركي ي چيزي ميگه

حالا خداروشكر ك برا شما جواب داده😍

نباید ببوسینش مخصوصا آقایون که زبری موهاشون اذیت میکنه پوست بچه رو روزی دو سه بار صورتش رو آب بزنید

اره باباش میبوسیدش دییگه از دیروز نذاشتم ببوسه..امیدوارم ازبوسیدن باشه و چیز دیگه نباشه..خیلی لپاش بدجور شده

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
بچه ها بنظرتون من کی زایمان میکنم؟؟؟؟؟ تاریخ پریودیم ۲۵ آذر میشه تاریخ سونو ۲۰ آذر همه هی سراغمو ...

من فکر میکنم همون بیستم  ینی تا هفته دیگه❤️ 

طبیعیه همه حالتو بپرسن خب کسی بیادت نباشه که خوب نیس ادم احساس بی کسی و غربت میکنه که😓

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها هر کدومتون تجربه بااطلاعاتی دارین لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم..🌼

من روزاول تو بیمارستان اصلا شیرم نیومد هر چی پرستارا فشار دادن خشک خشک بودک دیکه گفتن شیرخشک بخرین بدین ب بچه ک قندش نیفته..دیگه فرداش ک اومدم خونه..ب زور سرنگ و انواع شیردوش و با فشار دادن چنتا قطره شیر میومد..ولی همچنان شیر خشک بهش دادیم.چون سیر نمیشد.الانم شیرم ب نسبت روزای اول بهتر شده ولی خب بنظرخودم کمه اصلا بقول معروف رگ.نمیکنه فقط وقتی فشار میدم قطره ای شیر میادو طوری نیست ک روون بشه وبریزه..ولی پسرم مدام میمکه و بازم نق میزنه ک.من شیرخشک.میدم بهش..

از کجا میتونم بفهمم شیرم کافیه یانه؟ ک.نخام شیرخشک بدم؟اخه پسرم.عاشق مکیدنه و اصلا سیری گرسنگیش قابل تشخیص نیس..یعنی 24ساعت هم زیرسبنه باشه ول نمکنه😐

حتی بد ازشیر خشک.خوردن هم باز دهنشو باز میکنه ک سینه خودم.میذارم بخوره...کلا گیج شدم😥من نمدونم گرسنشه یاحرص مکیدن داره و ازسینه من ب عنوان پستونک استفاده میکنه  😶

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
اینم عکس ملیسا ی غرغرووووو

ای جووونم عزیزم..خداحفظش کنه دخملی رو😍😚

اینم عکس ملیسا ی غرغرووووو

رویالی جان بالاخره نی نیت چندکیلو بود؟

۲۸۰۰ بود حدودا😃

خب تقریبا خوب بودهِ خداروشکر..قیافش فسقله یانه؟

من.6روز قبل زایمان تواخرین  سونو 2960بود ک دکترم تا اتاق عمل هم گفت بچت ریزه ولی ب دنیا ک امد گفتن .3500😯هست...اما به قیافش نمخوره اصلا این.وزن..ریزه هس فقط لپ داشت😋😁