2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای واقعا همینطوره!!!🤭🤭🤭 ملیسا امروز ۹ روزش شده!!!!!!!! داریم مگه؟؟؟؟؟؟؟ من که دیروز پریروز زائی ...

رویالی جون خیلی زود میگزره چشم روهم بزاری دخترت شده یه ساله،یه هفته دیگه دختر من دوماهش تموم میشه میره سه ماه اصلاباورم نمیشه

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
طفلک مستاجر طبقه بالامون🤣🤣🤣 اونا شبا ۱۱ میخوابن😐😐 هر بار میبینمش کلی عذرخواهی میکنم😫😫😫 ال ...

برگشت به عقب هست دیگه ونوس جان دختر منم تو این سه سال کمتر از انگشت‌های یه دست شیر خشک خورده بود الان دو وعده میخوره چهار دست و پا راه میره مثل نوزاد گریه میکنه غذاشو هم ما میذاریم دهنش 🤯🤯🤯تازه میگه من هنوز کوچولو ام باید پوشک بپوشم😥🤯🤯🤯

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2742
طفلک مستاجر طبقه بالامون🤣🤣🤣 اونا شبا ۱۱ میخوابن😐😐 هر بار میبینمش کلی عذرخواهی میکنم😫😫😫 ال ...

الهییییییی طفل معصوم😍😍😍😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
خواهش می کنم عزیز دلم حتما چیزی خوردی که شکمش سفت شده تو غذای خودت هم باید رعایت کنی یبوست شده یکم ...

ای جاان...

جدی میگی؟ من این طفلکیو برای شیر بیدار میکنم!!! پرستارا گفتن بهم😡😡😡

مثلا بعضی وقتا دوست داره سه چهار ساعت لالا کنه بعضی وقتا سر هر یه ساعت بیدار میشه برای شیر...

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
دختر منم ۱۷  روزه.  شما ۳۰ ابان زایمان کردی؟

۲۹ آبان عزیزدلم😍❤

برگشت به عقب هست دیگه ونوس جان دختر منم تو این سه سال کمتر از انگشت‌های یه دست شیر خشک خورده بود الا ...

واااای😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

2740
ای جاان... جدی میگی؟ من این طفلکیو برای شیر بیدار میکنم!!! پرستارا گفتن بهم😡😡😡 مثلا بعضی وقتا د ...

دکتر بچه ی من گفت تا خودش از خواب بیدار نشه 

بیدارش نکن برا شیر

پسر من شیر شبش اولش 4 ساعت کامل مبخوابه

مثلا اگه 12 بخوره تا 4 میخوابه

منم بیدارش نمیکنم

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
ای جاان... جدی میگی؟ من این طفلکیو برای شیر بیدار میکنم!!! پرستارا گفتن بهم😡😡😡 مثلا بعضی وقتا د ...

هر چقدر دوست داره بذار بخوابه ،خواهر شوهر خواهرم ماماست به خواهرم گفته بود اصلا بیدارش نکن بذار خودش بیدار شه ما این حرف و به همه میگیم اما تو بیدارش نکن بعدا خودت اذیت میشی الان خواهرزادم خواب نداره چون خواهرم به حرف خواهرشوهرش گوش نکرد

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

مامانا يه سوال پسر من امروز ٤٠ روزشه 

هر يك ساعت از خواب بلند ميشه گرييه ميكنه گرسنه اش ميشه ٥دقيقه ميخوره دوباره ميخوابه،

دلپيچه داره ديگه موندم چيكار كنم ،دكتر براش كوليك ايز ،كيدي كوليك نوشت بهش ميدم خوب نميشه ،همش زور ميزنه ،بدنشو كشو قوس ميده انگار بدن درد داره .

از بيخوابي سرگيجه گرفتم 

نميدونم چيكار كنم دلپيچش خوب شه 

خوابش هم خيييلي سبكه😞

سلام عزیزای دلم خوبین.ان شالله همگی کنار نینی گلاتون و خانواده محترمتون شاد و سلامت باشین دوستای ...

سلام مامانای خوشگل من بعد مدتها با کاربری دوستم اومدم فقط ی حالی ازتون بپرسپ و برم♥

سلام عزیزای دلم خوبین.ان شالله همگی کنار نینی گلاتون و خانواده محترمتون شاد و سلامت باشین دوستای ...

لخرین پستم رو ریپلای میکنم ک یادتون بیاد منو.

سشنبه شب 13آذر سزارین اورژانسی شدم و دخترگلم ب جمع خانوادمون اضافه شد

خیلی دلم میخاست مثل قبل مرتب اینجابیام و صحبت و تبادل نظر و...

ولی خوب عزمم رو جذب کردم و کلا از فضای مجازی تلگر.اینستا.نینی سایت و هرچی ک وقتمو بجای بودن کنار بچه هام درگیر میکنه پاک و حذف کردم

الانم دوستم ک اومو دیدنم لهترین فرصت بود بیام و بهتون سر برنم.همیشه شاد و خوشحال باشین

کاربر ستاره....

2706