2737
2734
سلام دوستان  اومدم سونو الان ۳۸هفته و ۳روزمه  وزنش رو ۲۸۵۰گرم زد قلبش ۱۶۳ که  ...

گوشت کبابی از همه بهتره

لیدی میل هم بخر حتما

موز و دلستر و بستی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
کباب نمیتونم بخورم دیگه 😩😩😩😩

ابگوشت و چلو گوشت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من رفتم سونو وزن جنین ۳۹۰۰   منفی  مثبت ۵۰۰ یعنی پونصدگرم بالا پایین   & ...

ماشالله به نینی😍

اره احتمالا سزارین کنن

برای خودت هم بهتره با این وزن

راستي بچه ها براي يبوست تو بارداري يادمه تو تابستون يكي از بچه ها يه پودر ملين معرفي كرد گياهي بود� ...

موسیلیوم بود؟

این گیاهی هست و تو بارداری مشکلی نداره

ولی بازم از دکترت بپرس برای مصرفش

2728
بچه ها من امروز عصر سونو دارم  دکتر گفته اگه تو سونو وزنش بالای 3500 بشه از بیمارستان توافق می ...

چی شد جواب سونو؟

2738
عزیزم چی شدی؟! جواب از اومد؟؟!

سلام رویالی جون

جواب اومد

مشکوکم به دفع پروتئین

و تازه از ۶ صبح دارم آزمایش ادرار ۲۴ساعته رو میدم تا ۶فردا صبح

اینم بره آزمایشگاه ببینم چه جوابی میاد

ولی سونوگرافی و نوار قلب نی نی خوب بوده تا الان

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
من ده تا برمیدارم ولی خود بیمارستان میداد سر بچه اولم حالا اینو چون یه جای دیگه میرم نمیدونم چجوری ...

باشه مرسی عزیزم

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
چی شد جواب سونو؟

خب بچه ها من دیروز سونو دادم وزنش ک زیاد نبود 3100 زد سونو کلا یعنی سزارین که هیچی

امروز رفتم جای دکترم گفت چون دیابت داری بیشتر از این بچه بمونه خوب نیست باید زایمان کنی

نامه بهم داد چهارشنبه عصر برم بیمارستان بستری بشم ک بهم امپول و قرص بزنن زایمان کنم انشالله تا صبح پنجشنبه

خیالم راحت شد دیگه از بلاتکلیفی در اومدم خداروشکر

2706