2737
2734
نمیدونم از دکترم دوبار  پرسیدم ج نداد فک کنم زیاد خوردم،اره خیلییی درد بخیه نیستا درد پشت یک طر ...

هی وای من! ای جانم...بدبختی جاش خیلی بده اونجا ....اصلا نمیشه نشست 😓 ایشالله زودتر خوب بشی عزیزم😥🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام دوستان 

اومدم سونو الان ۳۸هفته و ۳روزمه 

وزنش رو ۲۸۵۰گرم زد

قلبش ۱۶۳ که گفت خوبه

از لحاظ وزنی گفت به بچه ۳۶ الی ۳۷هفته میخوره 😩

چیکار کنم وزن بگیره اخه تو این مدت کم فکر میکردم الان وزنش رو ۳۲۰۰اینا بگه کلا تصورم از پسرم یه پهلوون بود 😁🙈

میگه سنش به ۳۸هفته میخوره فقط وزنش کمه 

از هر لحاظ خدارو شکر سالمه سفالیک هم هست 😍

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان  اومدم سونو الان ۳۸هفته و ۳روزمه  وزنش رو ۲۸۵۰گرم زد قلبش ۱۶۳ که  ...

بستی و کباب زیاد بخور همینطور شیر موز.

البته وزن سونو تقریبی هستش.نگران نباش

خدایا به قلبامون آرامش بده
2742
سلام دوستان  اومدم سونو الان ۳۸هفته و ۳روزمه  وزنش رو ۲۸۵۰گرم زد قلبش ۱۶۳ که  ...

اولا شما طبيعي هستي حالا وقت داري برا وزنش

دوما تا اون موقع مطمئن باش حداقل به ٣ ميرسه...ولي تپل نباشه زايمانت راحتتره...اونقدر كار و بار كردي انرژي نذاشتي براش خب اونم خستس😃😄😄😄 فكر خودتو درگيرش نكن فعلا به اتليه فكر كن! ...بابا دق دادي منو🤣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اولا شما طبيعي هستي حالا وقت داري برا وزنش دوما تا اون موقع مطمئن باش حداقل به ٣ ميرسه...ولي تپل نب ...

زیادم وقت ندارما 😁 هفته آینده دنیا میاد چون دیگه پا درد و کمر دردم تو اوج خودشه 🥶😰😩 دیگه پای راستم رو نمیتونم زمین بذارم شدید زیر زانوم می گیره 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

سلام بچه ها من رفتم سونو وزن جنین ۳۹۰۰   منفی  مثبت ۵۰۰

یعنی پونصدگرم بالا پایین    میگم ممکنه   ۴۳۰۰ باشه 

میگم این وزن واسه طبیعی   زیاد نیس  باتوجه به اینکه الان ۳۷ هفته وچهار روزم  مایع   اب رو خیلی زیاد زده   ازحدنرمال 

باماماخصوصی صحبت  کردم گفت احتمال   سزارین وجود داره    

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2738
سلام بچه ها من رفتم سونو وزن جنین ۳۹۰۰   منفی  مثبت ۵۰۰ یعنی پونصدگرم بالا پایین   & ...

اره راست میگه بالای سه و نیمه

احتمالا دکترت بهت پیشنهاد سز میده...کی وقت داری؟

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
زیادم وقت ندارما 😁 هفته آینده دنیا میاد چون دیگه پا درد و کمر دردم تو اوج خودشه 🥶😰😩 دیگه پای راس ...

الهی.....خب الان اینجوری دیگه اتلیه نمیتونی بری که☹️....میخوای فقط خشک وایستی عکس بگیره؟!

بنظرم سختت بشه😞

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

راستي بچه ها

براي يبوست تو بارداري يادمه تو تابستون يكي از بچه ها يه پودر ملين معرفي كرد گياهي بود🙄....گفت دكترش براش نوشته...يادتونه چي بود؟!🤔🤔

من هرچي رفتم عقب نديدمش..مال خيلي قبله🤦🏼‍♀️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اره راست میگه بالای سه و نیمه  احتمالا دکترت بهت پیشنهاد سز میده...کی وقت داری؟

امروز رفتم دکترسونودادم  فردابایدج سونو ببرم نشون بدم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

سلام مامانای باردار

امیدوارم حال همتون خوب باشه

من سر درد گرفتم و تاری دید

و درد داشتم یه کم

اومدم بیمارستان و بستری شدم ۱۲ساعتی میشه

اینجام

سونوگرافی کردن خوب بود حال بچه

و خودم آزمایش خون و ادرار دادم

منتظر جوابم

برام دعا کنید حالم خوب بشه و زودتر برم خونه

پسر کوچولوم منتظرمه و خیلی نگرانشم

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
پوشک بچه رو بسته کامل میبرین‌ بیمارستان؟؟

من ده تا برمیدارم

ولی خود بیمارستان میداد سر بچه اولم

حالا اینو چون یه جای دیگه میرم نمیدونم چجوریه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706