2733
2734
منم همش همینم ولی بهش فکر نمیکنم خدایی که داده خودشم نگهش میداره برامون

خداروشکر☺️ آره انشالله انشالله😍❤🙏🤲

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله...ميخواد بدنيا بياد😁😅😅😅

آخه حرکاتش خیلی کم شده بود گفتم جاش تنگ شده به خاطر اونه اما دو روزه اصلا اروم نداره یکسره داره تکون میخوره میگم نکنه مشکلی باشه فردا میخوام به منشی دکترم زنگ بزنم ببینم چی میگه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2731
عزیزممم‌ممنون ادم وقتی درد داره ناخوداگاه نگران میشه بعد ضربه هاشم بینهایت پایینه. انگار میخواد مث ...

منم سر بچه اولم دکتر بعد از هفته ۱۸ ، گفت سونوی بعدی هفته ۳۸ هست😐😐😐

البته ۳۲ خونریزی داشتم و سونو اورزانسی شدم!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
کیا. اینجا شاغلن؟  تا کی میخواید برید سر کار من موندم تا کی برم

سلام نارگلي جون كجايي دختر دلمون برات تنگ شده بود بابا

من شاغلم احتمالا تا اخر مهر سر كار برم چون تاريخ زايمانم رو براي 8 ابان زدن شايد هم تا هفته اخر مهر رو مرخصي بگيرم

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2740
شما کدوم بیمارستان میری برا زایمان؟

من کلا دکترم فقط بنت الهدی و موسی ابن جعفر هست سر دخترم رفتم موسی بن جعفر راضی هم بودم ایندفعه میخواستم برو بنت الهدی که گفتن موسی بن جعفر خیلی بهتر شده همه امکاناتشونو جدید و بروز کردن

حالا تصمیم گیری سخت شده :-)

دخترا کدومتون امپول ریه زدین؟

دیدم همه میگن بعد امپول حرکات بچه کم میشه و میخوابه. این خواب چندساعت بعد امپول شروع میشه؟

من ۸ صبح امپولو زدم فکر کردم زودی میخوابه ولی الان داره تو دلم شنا میکنه😀

شماها چطور بودید؟

2706