2726
یعنی فقط بچه رواز بیمارستان میارین مثل همیشه میشورید؟ وحموم ؟ اخه تونت هم زدم درموردش نوشته

عزیزم من غسل رو نشنیدم،فقط بعد بیمارستان ک نی نی میخوایم بشوریم میگن بهتره با کاسه ای شسته بشه ک روش ایه و قران داره باشه،مامانم گفته....حموم ده روزگی و چل روزگی هم ی حموم عادی هس ک انجام میدن

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

چقدر وقت نبودم اینجا

خیلی درگیرم 

روزا هم که پاش گذاشته رو گاز و داره تند تند میگذره 

منم انواع و اقسام درد ها رو دارم

شبا از پا درد بیدار میشم شوهرم یه ماساژور کوچیک داریم گذاشته کنارش تند تند پاهام ماساژ میده خوب میشم

انگار خون به پاهام نمیرسه

یه درد بدی هم که چند روزه گرفتم همه ضربه هاش تو واژنم هست بعد انگار میخواد کیسه آب رو سوراخ کنه

نمیدونید با چه قدرتی ضربه میزنه

تو دهانه رحمم احساس سوزش میکنم قشنگ

پاهام محکم میبندم میگم الان میپره بیرون 

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️

کیا. اینجا شاغلن؟ 

تا کی میخواید برید سر کار

من موندم تا کی برم

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2728
راستی دخترا شما تازگیا سونو رفتید طول سرویکسم بهتون گفته؟؟؟ دیروز که دکتر برام سونو نوشت گفتم خانم ...

بچه من انومالی سفالیک بود

هفته ۲۴ ضربه هاش خیلی پایین بود تو یه هفته کلا مدل حرکتش تغییر کرد! دکترمم نبود رفتم سونو که بریچ شده بود😁 دکترم گفت چون بریچ هست اینجوری حس میکردی

الا یک هفته س چرخیده و عرضی قرار داره

سونوی ۲۴ به من سرویکس رو گفت

میگن سونو بری 

من یه بار میخواستم بگم خیلی حساسی😁 ولی روم نشد

ینی فک کردم یه مقدارش حق داری

من سر اولی خیلی حساس بودم البته کمتر از شما 😊

اخرش این شد یه بچه داشتم که همش گریه میکرد😐 استرس و غصه ارتباط مستقیم رو کولیک داره

همیشه برای نینی صدقه بزار و دلت رو بسپار به خدا

من نینی ۳۴ هفته ای هم دیدم کلا تو دستگاه نرفت و اوردنش خونه

خدا نگهش داره و به سلامت بغلش بگیری

دکترت هم مطمئنا کلی تجربه داره و مواظب تو و نینی هست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اره خودم میپرسم ولی راستش حرف دکتر برام خیلیی سنگین بود. بیخیال گفت کاری ازمون برنمیاد. تازه بهتریی ...

سونوی انومالی چند بود سرویکست؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
بچه ها کدوماتون نی نیاتون بریجن؟ شمام درد زیر دل دارید؟ تازشم نی نی من فقط با پاهاش ضربه میزنه به مث ...

سلام عزیزم نگران نباش مال من هم چنان ضربه میزنه که انگار پاش تو واژنم می ره خیلی واژنم درد میگیره اما دکتر منکه گفت طبیعیه 

سلام عزیزم نگران نباش مال من هم چنان ضربه میزنه که انگار پاش تو واژنم می ره خیلی واژنم درد میگیره ام ...

شما کدوم بیمارستان میری برا زایمان؟

عزیزم من غسل رو نشنیدم،فقط بعد بیمارستان ک نی نی میخوایم بشوریم میگن بهتره با کاسه ای شسته بشه ک روش ...

چه جالب  فک میکردم همه جاانجام میدن

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
کیا. اینجا شاغلن؟  تا کی میخواید برید سر کار من موندم تا کی برم

من از اول شهریور دیگه نمیرم، چهار ماه استعلاجیمو میگیرم بعدشم نه ماه مرخصی زایمان🥰🥰🥰

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2706