2737
2734

[QUOTE=100697881]وااای منم اصلا ترک نخورده بودم تااین چندروز ترکهای وحشتناک رو دیدم منم همش روغن زیتون میزدم امااا..[/QU

ترک و هر کاری بکنیم میخوریم اما خب شاید اگه نمی زدیم بیشتر ترک برمیداشتیم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
مرسی عزیزم سزارین اختیاری هستم حالا یا توتون کاران یا فامیلی رشت هنوز مشخص نیست

الهی که هم خودت هم جوجت به سلامت بیاین خونه😘😂 الهی که مبارکت باشه🙏 موقع زایمانت برای همه نی نی دارا و نی نی ندارا دعا کن😍 بازم بیا اینجا پیشموووون😂🥰🥰🥰😍🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که هم خودت هم جوجت به سلامت بیاین خونه😘😂 الهی که مبارکت باشه🙏 موقع زایمانت برای همه نی نی دا ...

مرسی از دعای قشنگت عزیزم 😘😘😘 الهی خودتم زایمان راحتی داشته باشی و همه منتظرا دامنشون سبز بشه 👍👍

چشم حتما بازم میام 😍😍😘😘

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
بچه ها کدوماتون نی نیاتون بریجن؟ شمام درد زیر دل دارید؟ تازشم نی نی من فقط با پاهاش ضربه میزنه به مث ...

اره بریچ هست ضربه هاش خیلی پایینه 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

راستی دخترا شما تازگیا سونو رفتید طول سرویکسم بهتون گفته؟؟؟

دیروز که دکتر برام سونو نوشت گفتم خانم دکتر سرویکسم میگه بهم؟ گفت نه دیگه. ضمن اینکه اگه کمم باشه دیگه کاری نمیتونیم بکنیم که 😱😱😱

باور کنید شاخ درآوردم. یعنی حتی ندونم و استراحت مطلق نشم!؟؟

نمیدونم. شایدم من بخاطر سقطم زیادی حساسم

از دیروزم احساس بازشدن دهانه رحم دارم که همش به خودم میگم تلقینه

بچه ها کدوماتون نی نیاتون بریجن؟ شمام درد زیر دل دارید؟ تازشم نی نی من فقط با پاهاش ضربه میزنه به مث ...

عزیزم منم مثل خودتم وبریچ   بااستراحت دردت کمتر وخوب نمیشه؟

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
راستی دخترا شما تازگیا سونو رفتید طول سرویکسم بهتون گفته؟؟؟ دیروز که دکتر برام سونو نوشت گفتم خانم ...

اگ دکترت برات ننوشت  سرویکسو خودت از دکتر سونوگراف بپرس بگو سرویکسم چنده میگ بهت   اگ زیر سی باشی استراحت مطلق اگ بالای سی تاسی پنج مثلا  استراحت کم بعلاوه  کارسنگین نکن

عزیزم منم مثل خودتم وبریچ   بااستراحت دردت کمتر وخوب نمیشه؟

استراحتی که صبح تا شب بخوابم شاید یکم بهتر میشم

ولی دکتر استراحت نسبی داده بهم

اصلا این همه درد واقعا عجیبه، تازه من تحمل دردم خیلی بالاست

2738
اگ دکترت برات ننوشت  سرویکسو خودت از دکتر سونوگراف بپرس بگو سرویکسم چنده میگ بهت   اگ زیر ...

اره خودم میپرسم

ولی راستش حرف دکتر برام خیلیی سنگین بود. بیخیال گفت کاری ازمون برنمیاد. تازه بهترییین دکتر شهره

استراحتی که صبح تا شب بخوابم شاید یکم بهتر میشم ولی دکتر استراحت نسبی داده بهم اصلا این همه درد وا ...

قرص داده بود میخوری ایزوپرین

اره خودم میپرسم ولی راستش حرف دکتر برام خیلیی سنگین بود. بیخیال گفت کاری ازمون برنمیاد. تازه بهتریی ...

حتما منظورش سرکلاژ بوده که دیگ نمیشه کرد  ولی درکل  اگ کم باشه شیاف قرص امپول دیگ   بااینکه من سرویکسم ازتو کمتره دکترم الان دوهفتس بهم امپول نداده وقرص

استراحتی که صبح تا شب بخوابم شاید یکم بهتر میشم ولی دکتر استراحت نسبی داده بهم اصلا این همه درد وا ...

عفونت  ادراری نداری؟ولی خب درد اینا تو این هفته ها طبیعی من بارداری اولم  ازوقتی سنگین شده بودم وشکمم گنده  درد داشتم  

هفته پیش ازمایش دادم هیچ مشکلی نبود اخه من از اول ماه ۴ درد دارم مال این یکی دو روز نیست که

شایدم ازبریچ بودنه  مال منم تین دردها کم بیش هس واینک رحمت هم داره بزرگ میشه