2733
2739
مرسی عزیز دلم😘😘 فدات خودت خوبی آره دیگه اگه خدا بخواد قرار هفته بعد برم از دکتر هم نامه بیمارستان ...

الهی عزیزمممممم😍😍😍😍بسلامتی زایمان کنی  برای ماهم دعا کن  بعد زایمانت بیااینجابازم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کدوماتون نی نیاتون بریجن؟ شمام درد زیر دل دارید؟ تازشم نی نی من فقط با پاهاش ضربه میزنه به مثانه و اون پایینا... نباید مثلا با دست یا سرش ضربه بزنه؟؟ کلا بنظرم خیلیییی پایینه. نگرانم

ضمن اینکه امروز دوباره درد پریودی گرفتم. تو نت زده بود نشونه زایمان زودرسه. آخه چرا این درد دست از سرم برنمیداره!!؟؟؟😭😭😭😭

راستی تخمدانهامم بشدتتتتت درد میکنن

لطفا هر تجربه ای برای اینا دارید بگید

2731
بچه ها کدوماتون نی نیاتون بریجن؟ شمام درد زیر دل دارید؟ تازشم نی نی من فقط با پاهاش ضربه میزنه به مث ...

عزيزم همه نينيا با پا ضربه ميزنن

مال شما چون سر و ته نيس ضربه هاش خيلي پايينه طبيعتا

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
مرسی عزیز دلم😘😘 فدات خودت خوبی آره دیگه اگه خدا بخواد قرار هفته بعد برم از دکتر هم نامه بیمارستان ...

عاخي...اي جان

اولين مامانمون داره بالفعل ميشه ديگه خخخخخ

ايشالله بسلامتي و راحت بياد گلم❤️❤️

چه زود گذشت خخخخ ايشالله برا مام زود بگذره😁😃

بدنيا اومد مارو فراموش نكني حاجي حاجي مكه هاااا

بيا زود زود مث تا الان خبر بده از خودت دلمون تنگ نشه واست😢😢😢😢😢😢

از زايمانتم بيا بگو تازه😍

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
بهار عزیزم خییلی خوشحال شدم .کم کم داری زایمان میکنی .مراقب خودت باش گلم.

سلام نيلو جان خوبی خیلی وقت بود ازت خبر نداشتم چطوری؟ 

آره اگه خدا بخواد نزدیکه چشم عزیز دلم 😘😘

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
عاخي...اي جان اولين مامانمون داره بالفعل ميشه ديگه خخخخخ ايشالله بسلامتي و راحت بياد گلم❤️❤️ چه ز ...

مرسی عزیزم اوووه اینقدر زود میگذره که نگو عزیزم چشم رویالی جان بعد زایمانمم میام شما خاله هاش هستینا باید نی نیم و ببیتید😍

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2706