2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول بارداری آزمایش دادم نداشتم ولی دوباره برام نوشت که تادوهفته دیگه باید بدم . فک کنم سنگین شدیم ...

نمیدونم سربارداری اولم تهوع  امونمو بریده بود  وتکرر ادرار  واخر اخرا کمر درد وسنگینی الان سراین بهترم خداروشکر ولی دس پام درد گرفته چندروزه میخوابم زیاد خوب میشم

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
سلااااام🤗 من که هر شب از همون اول روغن بادام تلخ میزنم، ترک نیوفتاده با اینکه شکمم کلی بزرگ شده، ول ...

منم از همون اول روزی دوبار هر بار 20 دقیقه روغن زیتون میزدم تا همین یک هفته پیش ترگ نداشتم الان یه هفته است دا م ترک میخورم😔😔

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2728
از صبح به یادت بودم😍  خوبی؟ ماشالله داری به اخرش میرسی

مرسی عزیز دلم😘😘 فدات خودت خوبی

آره دیگه اگه خدا بخواد قرار هفته بعد برم از دکتر هم نامه بیمارستان بگیرم هم برام سونو آخرو بنویسه برای وزن جنین

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
یعنی فقط بچه رواز بیمارستان میارین مثل همیشه میشورید؟ وحموم ؟ اخه تونت هم زدم درموردش نوشته

غسل نوزاد همون بدو تولد مستحب هست، اونم گفته شده درصورت اطمینان از عدم ضرر 

که الان نمیشورن بچه رو

اون غسل چهل سر ( شایدم اشتباه میگم اسمشو😂) اینا همش افکار قدیمی ها بوده

تو دین نیامده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
مرسی عزیز دلم😘😘 فدات خودت خوبی آره دیگه اگه خدا بخواد قرار هفته بعد برم از دکتر هم نامه بیمارستان ...

به سلامتی باشه

بیای خبر بدی😍 اولین مامانی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
منم درد دارم

منم پهلوم درد میکنه ،فک کنم کلیه مه😫

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
منم از همون اول روزی دوبار هر بار 20 دقیقه روغن زیتون میزدم تا همین یک هفته پیش ترگ نداشتم الان یه ه ...

تازه بیشترم میشه😑😐🥴🥴🥴🥴🥴

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
مرسی عزیز دلم😘😘 فدات خودت خوبی آره دیگه اگه خدا بخواد قرار هفته بعد برم از دکتر هم نامه بیمارستان ...

عزیییزم❤ به سلامتی😍 کدوم بیمارستان زایمان میکنی؟ طبیعی یا سز؟

بهار عزیزم خییلی خوشحال شدم .کم کم داری زایمان میکنی .مراقب خودت باش گلم.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
منم از همون اول روزی دوبار هر بار 20 دقیقه روغن زیتون میزدم تا همین یک هفته پیش ترگ نداشتم الان یه ه ...

وااای منم اصلا ترک نخورده بودم تااین چندروز ترکهای وحشتناک رو دیدم منم همش روغن زیتون میزدم امااااا😭😭

خوشبختی یعنی من و همسرم زیر چتر خدااا