2733
2734

سلام...

کم شدن حرکت طبیعی هست چون جنین بزرگ شده و فضای کمی برای حرکت داره ...در صورت عدم تحرک جنین...یک چیز شیرین بخورید یک ربع قدم بزنید و بعد به پهلوی چپ دراز بکشید ببینید تو یک ربع ضربه میزنه ...اگر حتی یک ضربه هم بزنه جای نگرانی نیست...

دردها هم دردهای کاذب ماه اخر هستند و جای نگرانی نیست ..ولی اگر ترشحات زیاد بود و غلیظ زایمانتون نزدیک هستش...دردهای زایمان منظم شدید و متناوب هستن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر متوجه یکی از علائم زیر را داشتید به مراکز درمانی بروید و به پزشک مراجعه نمایید.

• اگر دو ساعت به پهلو دراز کشیدید اما جنین کمتر از ده لگد زد یا حرکت نمود .
  • اگر سر و صدا ایجاد نمودید اما جنین بیدار نشد و حرکت نکرد.
  • اگر به تدریج یا ناگهانی و تعداد ضربه های او به دیواره شکم مادر کم شد.

با پیدایش علائم بالا می توانید به پزشک مراجعه کنید تا او ضربان قلب جنین و اندازه او و میزان مایع آمنیوتیک را بررسی کند و شما را از سالم بودن جنین مطمئن سازد . اما اگر دوباره احساس کردید که حرکات جنین کم شده به پزشکتان اطلاع دهید تا خیالتان از سلامت جنین راحت شود. 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایامراقب پسرکوچولوم باش
2738
آره بابا اصلا نگران نباش وقتی تکون میخوره ینی حالش خوبه هرچندتا باشه مهم نیست. فقط تکون بخوره

من امروز حرف تورو ب ماماگفتم,سرزنشم کردگفت انقدسرسری نگیر,ماه اخریا

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایامراقب پسرکوچولوم باش
سکسه میکنه عزیزم منم اینجوری هستم. داره آماده میشه ریه هاش

مرسی عزیزم اخه یهو مثه ویبره میلرزه کل شکمم و بالا پایین میشه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
ای جانم حتما خوابش می بره فندقت

احتمالا بچم میبینه از غذا خبری نیس میخوابه 😂😂😂

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من امروز حرف تورو ب ماماگفتم,سرزنشم کردگفت انقدسرسری نگیر,ماه اخریا

اره ماه اخر حتی حرکاتش از روزای دیگه کمتر شده باشه دکتر گفت حتما باید نوار قلب بگیری

😄😄😄پسر من به آبمیوه خیلی واکنش نشون می ده خیلی لگد می زنه وقتی می خورم

😂😂نوشجونش بچمون شکموئه 

2706