2733
2734
آره 200 گرمم اضافه وزن داره تپلی مامان 

عزیزم سالم ییاد بغلت 

من ۱۰ روز دیگه سونو دارم خدا کنه وزنش خوب باشه 😐چون پسر اولم ک‌خیلی کم‌وزن بدنیا اومد 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز حرف تورو ب ماماگفتم,سرزنشم کردگفت انقدسرسری نگیر,ماه اخریا

منم سر سری نمیگرفتم برا همین عرض ۱۰ روز دوبار سونو رفتم و nst  هیچی نبود خدا روشکر. فقط به خودم و خونوادم استرس دادم، برا همین میگم که استرس نداشته باشه همین که تکون میخوره ینی حالش خوبه مگر اینکه خیلی کم باشه مثلا صبح تا شب یکی دوتا

بچه ها شما کارهای خونه رو چطوری مدیریت می کنین؟واقعا سخته من همش نافم درد می گیره تا شروع به کار می ...

به سختی😄😄😄😄من یدونه دختر دوسالو نیمم دارم  همش درحال جم کردن ریختو پاشم😄

امیری حسین و نعم الامیر
2731

نی نی منم از هفته سی حرکاتش کمتر شده. از هفته 20 تا 30 تقریبا صبح تا شب یکسره شیطونی میکرد..مثلا هر ساعت هفت هشت تا میزد...از هفته سی مدلش عرضی شد و تعداد و قدرت لگداش کمتر ...بیشتر حالت چرخش و وول خوردتشو حس میکنم ..در کل از صبح تا شب حدود 20 سی بار

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪