1147
648
عنوان

اپلاسیون

237 بازدید | 26 پست

بچه ها جدیدا میرم اپلاسیون موهای زیر پوستی میزنم خیلی اصلا تمیز نمیشه مجبورم دوباره خودم با موچین زیر پوستیارو بگیرم کسایی که میرید برای شماهم اینطوره؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
بله. من که همیشه یه سوزن و موچین رو نیز جلو دستم هست. 

ای بابا چقدر بد دون دونای سیاه 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
بعداز اپیلاسیون روغن بچه بزن

برای مو زیر پوستی خوبه؟

من از موم گیاهی استفاده میکنم کامل از بین میبره ولی چون زیرپوستی میشد الان چند وقتیه دیگه نمیرم

عزیزم ماله منم فقط زیر پوستیا میمونه وگرن همش میره

من موم دائم ميزنم همه رو ميگيره تميز ( با موم دائم تو خونه نميشه انداخت چون سخته) براي زيرپوستي نشد ...

موم دائم چجوری کجا انجام میدن یکم توضیح میدی!؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم بی صبرانه منتظرتیم 😍...                              واسه سلامتی همه نینیا  یه صلوات میفرستی!!!
8
بمن گفته یهفته بعد اپیلاسیون کیسه بکش تو حموم

در میاد زیر پوستیا؟

یه عمر خودم اپیلاسیون کردم یه ماه واسه اولین بار....چیزم اومد نتونستم بندازم رفتم سالن 

فرداش دیدم واویلا همه جا لک و کبودی!

بعد چند ماه یکم بهتر شده 

تیکر مربوط به بارداری نیست..
یه عمر خودم اپیلاسیون کردم یه ماه واسه اولین بار....چیزم اومد نتونستم بندازم رفتم سالن  فرداش ...

چیت اومد🙄چرا کبود اخه؟

1103
کمتر میکنه

مرسی عزیزم منظورت همین روغن بچه فیروز و ایناس؟؟؟

835