975
648
عنوان

چه جلافتااا

423 بازدید | 56 پست

شاهرخ استخری اسم دختر جدیدشو گذاشته نبات قشنگه بنظرتون؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄

تمام تو برای من❤️                                                        تویی که جان من شدی 😍                                                  ز عشق تو چه بی قرارم 😉                                               نترس از این وابستگی💑                                     ازعادت و دل بستگی☺️                                                      که بی تو من نفس ندارم💏

1037
978

نه😑

باز شکلات میذاشت ی چیزی😒یا کارامل🤔

گاو اولی🐄:""مااااااااا؟"" گاو دومی🐮:""مااااااااا!"" گاو اولی🐄:""ماااا مااااا"" گوسفند🐏 وارد ماجرا میشه :""بعععع"" گاو اولی🐄:""ماااااااااااا؟""گوسفند دومی🐑:""بععععع!بععععع!""  نه واقعا نشستی این گفتگو رو تا اخر خوندی؟😐😐😐😐 حتما لیسانسم داری😒😒😒😒😒
اینهمه زحمت بکشی بچه بدنیا بیاری اسمشو بذاری نبات!

🤣فقط برو کامنتارو بخون تو پیجش

تمام تو برای من❤️                                                        تویی که جان من شدی 😍                                                  ز عشق تو چه بی قرارم 😉                                               نترس از این وابستگی💑                                     ازعادت و دل بستگی☺️                                                      که بی تو من نفس ندارم💏

حالا ب قشنگیو زشتیش کار ندارم

ب اینکه تا حالا ۳ بار در مورد این قضیه فقط خودم تو‌ تاپیک های مختلف یه کامنت رو هم گذشتم کار ندارم

فقط برام حالبه انققققد طرفدار و پیگیر های این اقا تو نینی سایت زیاده

1024
قبلیش چی بود پناه   بود?

اره پناه قشنگه باز

ازخودشون یه چیزی میسازن مثلا یعنی ما اینیم دیگه🤓تریپ روشنفکری اینا

گاهی باید نبخشیدکسی را،که بارها اورا بخشیدی و نفهمید،تااین بار درآرزوی بخشش توباشد!!!!                                               گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابداند،اگرماندی،راه رفتن رابلدبودی!!!!                                                                         گاهی باید بدبود،برای کسی که فرق خوب بودنت رانمی داند!!!!!!    گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام میدهی،باید منت گذاشت...تاآنرا بی اهمیت ندانند!!!!!                                          وگاهی...بایدبه آدمهااز دست دادن رامتذکر شد!آدمهاهمیشه نمیمانند...یکجا در راباز میکنند و برای همیشه میروند!!!!
ازخودشون یه چیزی میسازن مثلا یعنی ما اینیم دیگه🤓تریپ روشنفکری اینا

خخخخ اره

835