1147
648
عنوان

چه جلافتااا

423 بازدید | 56 پست

شاهرخ استخری اسم دختر جدیدشو گذاشته نبات قشنگه بنظرتون؟؟؟؟🙄🙄🙄🙄

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

892

قبلیش چی بود پناه   بود?

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این هم نفسی چه حس و حالی دارد ...در پیکر من دو قلب❤❤دارد ضربان...خدایا شکرت👐 خودت مراقب میوه ی دلم باش
8

نه😑

باز شکلات میذاشت ی چیزی😒یا کارامل🤔

یکسال زور زدیم ، با این و اون دعوا کردیم ، نفرت ورزیدیم و کینه به دل گرفتیم ، حالا در آستانه ی سال نو بیایم کینه ها رو بریزیم دور؟😐😐.......اُسکلیم آیا؟😑😑😑😑
اینهمه زحمت بکشی بچه بدنیا بیاری اسمشو بذاری نبات!

🤣فقط برو کامنتارو بخون تو پیجش

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

یه پیره زنه تو روستای بابااینام اسمش نباته😄

خوهرای گلم میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلات زندگیم و اینکه خداوند به زودی یه فرزند سالم بهم هدیه کنه 🌹شاید به حرمت نفس گرم شما پیش خدا تو زندگیم یه معجزه شد🌹🌹🌹🌹               خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که بهم دادی و گاهی قدر نمیدونم اما مطمئنم به زودی معجزتو نشونم میدی                  رَبّ لا تَذرنی فَرداً وَ اَنتَ خیرُالوارثین🌹

حالا ب قشنگیو زشتیش کار ندارم

ب اینکه تا حالا ۳ بار در مورد این قضیه فقط خودم تو‌ تاپیک های مختلف یه کامنت رو هم گذشتم کار ندارم

فقط برام حالبه انققققد طرفدار و پیگیر های این اقا تو نینی سایت زیاده

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
1103

ازخودشون یه چیزی میسازن مثلا یعنی ما اینیم دیگه🤓تریپ روشنفکری اینا

گاهی باید نبخشیدکسی را،که بارها اورا بخشیدی و نفهمید،تااین بار درآرزوی بخشش توباشد!!!!                                               گاهی نبایدصبرکرد...بایدرهاکردورفت تابداند،اگرماندی،راه رفتن رابلدبودی!!!!                                                                         گاهی باید بدبود،برای کسی که فرق خوب بودنت رانمی داند!!!!!!    گاهی برسرکارهایی که برای دیگران انجام میدهی،باید منت گذاشت...تاآنرا بی اهمیت ندانند!!!!!                                          وگاهی...بایدبه آدمهااز دست دادن رامتذکر شد!آدمهاهمیشه نمیمانند...یکجا در راباز میکنند و برای همیشه میروند!!!!
برکه  نبات  ساتین  مثلا خواستن متفاوت باشن

ساتین بچه کیه؟!

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
اره پناه قشنگه باز

اره پناه قشنگه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این هم نفسی چه حس و حالی دارد ...در پیکر من دو قلب❤❤دارد ضربان...خدایا شکرت👐 خودت مراقب میوه ی دلم باش
ازخودشون یه چیزی میسازن مثلا یعنی ما اینیم دیگه🤓تریپ روشنفکری اینا

خخخخ اره

1170