2737
2734
عنوان

از نظر شما چرت ترین و رو مخ ترین پیامای بازرگانی کدومان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 48 پست
اییییییی........راست میگی اونم رو مخه.......پول داشته باشیم و ارزون پیدا کنیم جایی رو فحشم بدن میریم ...

جالب اینه که خنده اون خانمه وحشتناکه شبیه ربات میمونه   

برای سلامتی دخترم دعاکنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کودک من چطوری با این راحت بازی کنه.....😷😷😷😷😷

واللا به من بود یه چیزی میبستم از جاش تکون نخوره دیگه....از بس دنبالش دویدم آرتروز زانو گرفتم

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
برید کاشفایه کوچولو  مومومو😄

تبلیغ اصلشو برداشتن سانسور کردن بعد یه زن کریه رو گذاشتن جاش.تابلوها

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2731
تبلیغ پرژک .اون آرایشگره که دس روچونه ش گزاشته ی جوری تریپ ور داشته انگار کیه اه اه چقذ ازش بدم میاد ...

😂😂😂😂آی گفتی

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

کف پای سانا که فیلم هندی بود مرده از رو ماشین پرید کف پایب گرفت زیر لیوانه 😐

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙
2738
تبلیغ شامپو پرژک وقتی مرده می ره دارو خونه زنش می گه خارجی بگیری ازش بدم میاد

کی اسم منو صدا کرد 😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
تبلیغ پرژک .اون آرایشگره که دس روچونه ش گزاشته ی جوری تریپ ور داشته انگار کیه اه اه چقذ ازش بدم میاد ...

😒

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اون که همش میگه

کی ؟مدرسان شریف

کجا مدرسان شریف 

چطور مدرسان....

من اعصابم به هم میریزه 😬

یه بارم نمیدونم تبلیغ کدوم پوشک بود اومده بودن مامی بچه رو با شال مامانش ست کرده بودن خعیییببلی ضایع بود نمیدونم خانومه چجوری روش شده بود بپوشه 😰

وقتشه که بس کنی موهاتو بشوری حظ کنی   

به انگشت نخی خواهم بست تا فراموش نگردد فردا ...زندگی شیرین است ..زندگی باید کرد و بدانم که شبی خواهم رفت ..و شبی هست که نباشد پس از آن فردایی .
2706