2737
2739
عنوان

از نظر شما چرت ترین و رو مخ ترین پیامای بازرگانی کدومان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلوزیون که همشون رو مخ هستن اما از همه رو مخ تر این تبلیغات علی بابا سایت هست لامصب هی اشتباهی رو ا ...

ای گفتی منم همش اشتباهی میزنم رواون

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2731
تبلیغ شامپو پرژک وقتی مرده می ره دارو خونه زنش می گه خارجی بگیری ازش بدم میاد

هر وقت میذاره اولش آدم فکر منفی میکنه😈

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2740

کودکان اکتشاف مولفیکس. 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
فروشگاه ی که خانمه میگه   لبخندفروشنده دلیل خریدکردنش هست    

اییییییی........راست میگی اونم رو مخه.......پول داشته باشیم و ارزون پیدا کنیم جایی رو فحشم بدن میریم از همونجا خرید..........واللا خواهر......‌‌ن

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
کودکان اکتشاف مولفیکس. 

برید کاشفایه کوچولو 

مومومو😄

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706