1147
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
1194

از قهر کردن مردا واقعا بدم میاد گاهی همسر منم قهر میکنه چی بشه مثلا😕

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1184

بگیر بشین تو خونت ببینم اه تا یچیز میشه برم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم یه کاربر چای دیگه هم تو سایت هستن با پروفایل و تاریخ عضویت من 😏ما باهم فرق میکنیم دقت کنید من چای ۷۲ هستم☺

منوشوهرم با هم از دیروز قهریم....... باهم حرف نمی زنیم بهش غذا نمیدم😐😐😐😐😐😐  اولین باره تو این هشت سال که باهاش اینجوری میکنم. تا یه هفته بعد هم قصد اشتی کردن ندارم

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
خب برم ک تنها باشه دیگ 

این دلش برا مامانش تنگ شده منتظر بهونه بود 😂

خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم. تو را بخشنده پنداشتم و گناه کار شدم .تو را گرم دیدم و در سردترین لحظه ها به سراغت امدم.تو مرا ...چه دیدی که وفادار ماندی؟؟                                                                                   کانال دکلمه های خودم @voooice
1190