2733
2734
عنوان

خوردن رب انار تو بارداری ؟؟؟

72683 بازدید | 53 پست

خوردن رب انار توی بارداری خوبه یا نه ؟؟ 

یکی میگه سبزه میکنه و یکی میگه سفید ؟ 

میخام بخورم 

و یه چیز دیگه واسه با نمکی و دلنشین شدن بچه چی بخوریم خوبه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منکه همه چی خوردم.من فقط به میوه انار اعتقاد دارم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2740

خواهر این چیزا بیشترش ژنتیکی هست خوشکل سفید سبزه با نمک و .... به خودتون برمیگرده.ولی خوب خوردن بعضی چیزها هم بی تاثیر نیست مثل سیب و به.یا زیاد خوندن قرآن باعث دلنشین شدن بچه میشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

چه ربطی داره اگه رنگ پوست به رب خوردن بود که آفریقاییا میخوردن سفید شن 

جدی میگین این حرفا رو یا شوخی

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

من شنیدم کندر جویدن باعث میشه هم بچه باهوش بشه هم سفید. تغذیه توی ظاهر نقش داره البته بوده بچه هایی هم که مادر هیچی نبوده بخوره ولی قیافه ش خوب شده

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

عزیز شکل بچه به ژنتیکش هست شبیه شما یا پدرش میشه،خوراکی چه ربطی به شکل بچه داره؟! من که کلی رب انار خوردم تو این مدت

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی

دختر من با اینکه سبزه است ولی موهاش خرمایی.ی خانمی میگفت موقع بارداری‌ لابد زیاد حمام‌ میرفتی که موهاش خوشرنگ شده.حالا راست و دروغ این حرف رو نمیدونم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706