2733
2734
عنوان

خوردن رب انار تو بارداری ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 72824 بازدید | 53 پست
من ماه چهارم هستم همه چی میخورم. خداراشکر الان تابستونه و انواع میوه ها وجود دارن. فقط منتظرم گلابی ...

😂😂😂😂

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سر دخترم بشدتتتتتتت ویار انار داشتم

یعنی جعبه جعبه استفاده میکردم

حالا ما هم کلا سفید پوستیم

به گلابی سیب قران همه رو هم انجام دادم

ولی دخترم بدنیا اومد بشدتتتت سبزه شد اوایل سفید سفید بود کم کم سبزه تییره شد

ینی هرگی میدید تعحب میکرد به کی رفته خودمونیم خیلی ناراحت بودم انتظارشو نداشتم   

ولی الان که سه سالش شده ماشاالله هم روز به روز خوشگلتر هم بانمکترو خواستنی میشه کلا خیلی فرق کرده

ولی درکل فک کنم تغذیه بی تاثیر نیس

همه که میگفتن بخاطر انارایی که خوردی پوستش تیره شد 

بهرحال تنشون سااالم باشه سبزه و سفیدش فرقی نمیکنه بچه ادم پاره تنشه سیرتشون ان شاالله زیبا بشه

2731

سلام

کتاب ریحانه ی بهشتی 

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
خواهر این چیزا بیشترش ژنتیکی هست خوشکل سفید سبزه با نمک و .... به خودتون برمیگرده.ولی خوب خوردن بعضی ...

من خودم ب قران خوندن اعتقاد دارم ولی جاریم سر بچش خیلی قران خوند 

ولی خیلی بچه بی ادبو نق نقو و لوسی داره😣از همون بچگیش اخلاقش گند بود

طبق روایات خربزه بچه را خوش خلق و خوش اخلاق میکنه. گلابی بچه را زیبا میکنه انجیر پر مو میکنه

خربزه رو قبول دارم.

من شهریورماه دنیا اومدم و ویار مامانم هم خربزه بوده. روزی چندتا میخورده.

واقعا تعریف از خود نباشه، صورت و تیپم خوبه.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر