2733
2734
عنوان

از خانوادم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 5399 بازدید | 89 پست

استارتر خواهرتن اشکال نداره

واسه یه همچین چیزی مایه ننگتن؟ آدم با خواهرش راحته خب 

ولی من تو زندگی شما نیستم ک قضاوت کنم

کاش آشو براشون میبردی

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره عزیزم مادرم تو ۳۲ سالگی فوت کرده پدرم هم ۳۹.

الهی بگردم😢خدا رحمتشون کنه

ازت کوچیکتره خواهرت؟ 

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
الان اینجا تو خواهرتو می تونی رابطتو کم کنی گلم ولی من دلم واسه اون دوستمون که با خواهرش جاریه وجاری ...

همیشه شوهرم میگه بهم که ما دوتا برادر باهم خوبیم بهم میگه اون نمیاد تو برو به خدا میرم ولی بد رفتار میکنه باهام صمیمی نیست فقط تواین هفت سال یه بار با پدرشوهرم دعوا کرد ۴ ماه قهر بود همش خونه مابود منم تودلم میگم حتما باید بااونا بد باشی میای خونمون

2738
استارتر خواهرتن اشکال نداره واسه یه همچین چیزی مایه ننگتن؟ آدم با خواهرش راحته خب  ولی من تو ...

گلم خیلی کاراو رفتارا داشتن که باعث عذاب بوده .نمیتونم بگم.کار امروزشون یه چیزکوچیک بود

همیشه شوهرم میگه بهم که ما دوتا برادر باهم خوبیم بهم میگه اون نمیاد تو برو به خدا میرم ولی بد رفتار ...

فکر کنم خواهرت اصلا لیاقته نازکشیدنشو نداره اهههه

انقدر تحویلش نگیررر تو رو خدااااا 😢😢😢😭😭😭

2706