2733
2739
عنوان

حماسه ای دیگر 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 12408 بازدید | 1183 پست
اووووووووفیییییییی😂😂😂😂😂 عزیزم ببوس روی ماهشو همش تصورش میکنم مداد گوشه لبش دستش تو موهاش& ...

قربونت که آره از کل هیکلش شیطنت میریزه 

ببخشید که رفتم چشام اذیته 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت که آره از کل هیکلش شیطنت میریزه  ببخشید که رفتم چشام اذیته

ماشالله بهش❤️

نه بابا این چه حرفیه 

برو عزیزم یکم استراحت بده بهشون 

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...

@دلبررر    

لعنتیه عوضییی دستورت با مال من فرق داره فردا اینم تست میکنم 😒😒😒😒😒

مال من اینطوریه😂😂😂

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731

@دلبررر    

خبر داشتی من شاطر نونوا هم هستم 😶‍🌫️

@دلبررر     لعنتیه عوضییی دستورت با مال من فرق داره فردا اینم تست میکنم 😒😒😒😒😒 مال ...

واااایییی عجب ترک هایی🤤🤤😩😩😩 

چه تپل و گشنگن🫠😍

@دلبررر     خبر داشتی من شاطر نونوا هم هستم 😶‍🌫️

جووون بابااااا، دخترمون از هر انگشتش یه هنر میریزه😂😍 

خیییییلیییی عالیههههه

هوس کردم الان باشه با پنیر و گردو و سبزی و چای شیرین 😫😂

من دوره نون هم شرکت کردم اما هنوز جرئت نکردم بپزم 😂

جووون بابااااا، دخترمون از هر انگشتش یه هنر میریزه😂😍  خیییییلیییی عالیههههه هوس کردم الان ب ...

خیلی خیلی خیلی راحته 

فقط خمیر زن بگیر تاین ورزش سخته 

من از آراد یاری میگرفتم دیگه رفت یدونه خمیرزن گرفت گفت ولم کن تو رو خدا😂😂

2740
واااایییی عجب ترک هایی🤤🤤😩😩😩  چه تپل و گشنگن🫠😍

ترک تپل 

چه اصلاحاتی کثافتانه😂😂😂

@نیکی0    

تو واقعا منو ندیده بودی ؟؟

@نیکی0     تو واقعا منو ندیده بودی ؟؟

نه والا

ولی دخترتو دیده بودم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
نه والا ولی دخترتو دیده بودم

لابد تپش هم دوران پستونک خورنش رو نه ؟؟؟

@نیکی0     تو واقعا منو ندیده بودی ؟؟

به به چه به موقع رسیدم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
لابد تپش هم دوران پستونک خورنش رو نه ؟؟؟

🤣🤣اره کوچولو بود

الناز هم یادم نیست دیدم یا نه

ولی ریحانو یادمه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706