2737
2739
عنوان

از شوهرم متنفرشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم وقتی میدونی شوهرت عصبانی بشه میزنه چیزایی که جلو دستشه پرت میکنه 

سعی کن چیزایی که روشون حساسی دم دستش نذاری و جلو چشم نباشه که بخواد از این کارا کنه

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2742
عزیزم واقعا نفرت انگیزن کسایی که وقت دعوا با ناراحتی با علایق آدم خودشونو تخلیه میکنن

💔ازش متنفر شدم .خودش خیلی دوسشون داره حالا بعد دعوا باز من از ناراحتیش ناراحت میشم ..اما همینکه واسه دلش خنک شه زد اونارو شکست باعث شد ازش متنفررربشم

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍
مگه من ادم نیستم بخدا منم هروز سر همین قضیه جوش میزنمو گریه میکنم .اما فک میکنه فقط خودش بفکره.مشکل ...

عزیزم خب منم همینم مثله خودت..ولی دیگه تو شرایط بحرانی ناچارا سکوت میکنم چه میشه کرد به اندازه کافی مسائل مالی فشار میاره..البته شوهرتونم باید خشمشو کنترل کنه  و با هم کنار بیاین 

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)
منم همین مشکلو دارم برای اینکه خانوادم متوجه ناراحتیم نشن و اعصاب اونا رو هم خورد نکنم هیچ وقت ب روم ...

نامزد با شوهر فرق داره ها عزیزم

نامزد رو میتونی کنترل یا کاتش کنی اگر بهت ثابت بشه که مشکلش ریشه ای و حل نمیشه چون همه رفتاراش بعد ازدواج تشدید تر یا بدتر میشه

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2740
عزیزم وقتی میدونی شوهرت عصبانی بشه میزنه چیزایی که جلو دستشه پرت میکنه  سعی کن چیزایی که روشون ...

جدیدن اینکارو میکنه .میخام از این به بعد باهاش کاری نداشته باشم ای کاش بتونم..

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍
ولی شوهرمن اگه به‌گلام دس بزنه دستشو میشکنم آخ خیلی دوسشون دارم واسشون خیلی زحمت میکشم 

چیکار میکنی مثلا؟؟چطوری میشکنی؟؟ اعصابشو بهم بریزی میزنه میشکنه تو هی خودتو بکش چیکار میتونی بکنی بخوای بهش دس بزنی اینبار حرمت بینتون هم از بین میره به خودتم دست بلند میکنه،به نظرم بعضی جاها خودمون باید حرمتمون رو نگه داریم که روها باز نشه

گاهی دلت برای آدما نه ،برای خاطرات تنگ میشه ❤️‍🩹
یا ابوالفضل.. چقدر تو نی نی سایت نینجا داریم..🤣🤣🤣🤣

😎😎😎😎😎😎😎

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
💔ازش متنفر شدم .خودش خیلی دوسشون داره حالا بعد دعوا باز من از ناراحتیش ناراحت میشم ..اما همینکه واس ...

حق داری عزیزم خدا بهش عقل بده

گاهی گرمای یک (دوستت دارم) میتواند روی تمام لباس‌های گرم را کم کند💏
خدا باعث بانی به هم ریختن خیلی از زندگیا به خاطر مسائل مالی رو نبخشه و نیامرزه.. اگر این همه مشکلات ...

خدا از دهنت بشنوه خدا لعنتشون کنه خدا لعنتشون کنه 

ما باید از ثروتمند ترین کشورا بودیم

نمیبخشم

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2706