2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرشدم

732 بازدید | 48 پست

هروقت دعوامون میشه ازش حالم بهم میخوره .عصابم خیلی خرده😢از یطرف بیکاریو بی پولی از طرفیم دعوا که میکنیم میزنه گلامو میندازه بیشعور😢کلی گریه گردم  کاکتوسامو عین یه بچه نگهداری میکنم کلی ناز دارن اخر سر میزنه همه چیو خراب میکنه💔

کاش منم دلو جرعت اینکه قهر کنمو برم خونه بابامو داشتم حیف ک دلم نمیخاد ذره ای فک کنن ناراحتمو غصه من به مشکلاتشون اضافه بشه

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

عزیزم شاید اونم بخاطر مسائل مالی اعصاب نداره..اوضاع اکثر آقایون الان اینه

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همین مشکلو دارم برای اینکه خانوادم متوجه ناراحتیم نشن و اعصاب اونا رو هم خورد نکنم هیچ وقت ب روم نمیارم با نامزدم دعوام میشه. تو اوج ناراحتی میخندم که کسی نفهمه

کاش آدما تغییر نکنن.همیشه همونجور که بودن بمونن.

ولی شوهرمن اگه به‌گلام دس بزنه دستشو میشکنم آخ خیلی دوسشون دارم واسشون خیلی زحمت میکشم 

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘
2740
عزیزم شاید اونم بخاطر مسائل مالی اعصاب نداره..اوضاع اکثر آقایون الان اینه

مگه من ادم نیستم بخدا منم هروز سر همین قضیه جوش میزنمو گریه میکنم .اما فک میکنه فقط خودش بفکره.مشکل اون مشکل منم هست اون فک میکنه من تو اسایشو بیخیالی دارم زندگیمو میکنم

خداجون مراقب نی نی تو دلم باش به خودت میسپارمش😍😍

خدا باعث بانی به هم ریختن خیلی از زندگیا به خاطر مسائل مالی رو نبخشه و نیامرزه..

اگر این همه مشکلات نباشه مردم به جای دعوا سر کرایه خونه و خرج خونه .. برن پارک و سینما و گردش و مجلس های خوب و کنسرت و.. چقدر زندگیا قشنگ میشد.. خدا لعنت کنه باعث و بانیش رو..

هیییی😢

مثل منی

بیکاری و بیپولی و دعوا و بی توجهی😢

همه ی اینا یه طرف افسردگی و درد بعد از زایمانم یه طرف دیگه

منم مثل شما نمیخوام کسیو ناراحت کنم و به کسی نمیگم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2706