2733
2739
عنوان

بعد میان تاپیک میزنن میگن چرا همش راجع به مادر شوهرا بد میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 55 پست
بهترین کارو میکنی هر موقع صلاح دیدی شرایط زندگیت جور بود بچه دار شو همین بی فرهنگهایی که الان واسه ب ...

بخدا برادر شوهر کوچیکه تو خونه مادر شوهرم زندگی میکنه. همه خرج خورد و خوراکش با مادر شوهرمه حتی پول آب و برق هم نمیده! وقتی بچه دار شد از کار انداختنش بیرون هفت ما بیکار بود مادر شوهرم پوشک و شیر خشک میخرید حالا ما بودیم کی میخواست خرج بچمونو بده! خب منم اگه اینطوری بود ده تا میاوردم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
همین سکوتت پرروشون کرده

جرات داری حرف بزنی! یه ایل می ریزن سرت. همون مادر شوهرم اینقدر بد دهنه که نگو

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنگین شو و کمتر برو بیا تا کمتر چرتو پرت بشنوی از مادرشوهر بی عقلت گلم

همون دیگه امشب شوهرم همش واسشون تو قیافه بود

ول کن بابا.8ماه گذشته بود از عروسیم خواهر شوهرم گفت پس تو کی حامله میشی؟برگشتم بهش گفتم عزیزم من ناز ...

چند وقت پیش هم خواهر شوهرم همون که خودش بچه دار نمیشه یه دفعه جلو همه برگشت گفت راستی شما چرا بچه دار نمیشید!!!))

2728
مقصر شوهره اگه یه کم مرد بامنطق باشه حق دخالت نمیده

آره اینو قبول دارم

خلنواده همسر من واسه عروسی ما و قبل و بعدش حتی یه هزارتومنی هم کمک ما نکردن

هی گیر میدادن به بچه

من یه بار به مادر شوهرم گفتم هنوز داریم قسطای عروسیمونو و .... میدیم، بچه خرج داره، اگه همه هزینه هاشو شما‌تقبل میکنید میارم، دیگه از اون روز نمیگه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
همون دیگه امشب شوهرم همش واسشون تو قیافه بود

تاجایی كه میتونی كمتر برو خونشون بهترین راه اینه كه حرف دلتو بهشون بزنی. منم مادرشوهرم یه حرفی رو صد بار میگه هرچی هم میگی ن فلانه بهمانه ب خرجش نمیره تكرارمیكنه. وكارخودشو میكنه. منم هم كمترمیرم هم مساءل خصوصیمونو پنهان میكنم و هم حرف دلمو اكثر اوقات میزنم میخوان ناراحت بشن میخوان نشن.ارامش خودم مهمتره.😁

خیلی جالبه اینجا هرکی تاپیک میزنه باعرض معذرت بی سرو زبونه به جای حرص خوردن و خودخوری همونجا جوابشو ...

نه من بیشتر تاپیک زدم واسه اون خانومی که امروز کاسه داغ تر از آش شده بود میگفت چرا همش واسه مادر شوهرا تاپیک میزنید اونا خوبن

2740
برای منم همینجوریه.یه آدم نفهم که هیچ درک درستی از بچه داری نداره.ولی شوهرم حالشونو گرفته و بهشون گف ...

حالا جالبه مادر شوهرم که مثلا پنج تا آورده خدا رو شکر هیچ کدومشون رو درست بزرگ نکرده یکیشون حداقل ادب  ندارن آدم دلش خوش باشه

نه من بیشتر تاپیک زدم واسه اون خانومی که امروز کاسه داغ تر از آش شده بود میگفت چرا همش واسه مادر شوه ...

همه مثل هم نیستن...یکی مادرشوهرش خوب شده لزومی نداره مال بقیه هم خوب باشه یا برعکس...ما عروسا مجبوریم احترام بزاربم اوناهم سرشون به سنگ میخوره یه روزی چاره چیه...من که میگم همین که شوهرمو خوب تربیت کرده خداروشکر دیگه توقع ندارم

❤همیشه واسه همدیگه دعای خوب کنیم خدا اینطوری بیشتر دوسمون داره❤
برای منم همینجوریه.یه آدم نفهم که هیچ درک درستی از بچه داری نداره.ولی شوهرم حالشونو گرفته و بهشون گف ...

حالا خانواده شوهر من بودن همونو میکردن نقطه ضعف هی بدتر میگفتن که به قول مادر شوهرم کونم بسوزه مثلا

خلنواده همسر من واسه عروسی ما و قبل و بعدش حتی یه هزارتومنی هم کمک ما نکردن هی گیر میدادن به بچه م ...

شوهر منم پدرش فوت شده همه خرج عروسی رو خودش داد هر وقت میگم بچه خرج داره مثل آدمهای نفهم عهد قاجار میگن خدا روزی شو باهاش میده!!!!!

همه مثل هم نیستن...یکی مادرشوهرش خوب شده لزومی نداره مال بقیه هم خوب باشه یا برعکس...ما عروسا مجبوری ...

آخه بدبختی مادر شوهر من این یه کارم نکرده خدا رو شکر( شوهرمو خوب تربیت نکرده!) :-)😂

ای بابا پس ماها که واقعا نازایی داریم چی بگیم. هفت ساله ازدواج کردم و پنج ساله دارم درمان میکنم اما هنوز نتیجه نگرفتم. الان اگر تو یه جمعی باشم مهدر مورد بچه دار شدن حرف بزنن نگاه سنگین اطرافیان رو خودم خیلی حس میکنم. شوهر منم داداش کوچیکش چند سال بعد از ما ازدواج کرد و الان بچش یه سال و نیمشه. خیلی خیلی خیلی سخته که عاشق بچه باشی و کلی هم برای به دست آوردنش تلاش کنی و نگاه و گاها تیکه های اطرافیان تحمل کنی و دم نزنی و بچه هاشونم میبینی بتونی خودتو بی تفاوت نشون بدی و لبخند بزنی 

خدایا به داده و نداده ات شکر

خدایا تا هر وقت که دوست صبرمو امتحان کن امیدوارم بتونم بنده صبوری برات باشم و ایمانم هر روز قوی تر بشه🙏🙏🙏

انسانم آرزوست
2706