2733
2739
عنوان

بعد میان تاپیک میزنن میگن چرا همش راجع به مادر شوهرا بد میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 55 پست
ای بابا پس ماها که واقعا نازایی داریم چی بگیم. هفت ساله ازدواج کردم و پنج ساله دارم درمان میکنم اما ...

عزیزم

امیدوارم به مراد دلت برسی و از طعنه و کنایه در امان باشی

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه بدبختی مادر شوهر من این یه کارم نکرده خدا رو شکر( شوهرمو خوب تربیت نکرده!) :-)😂

اینجوری که تعریف کردی بد به نظر نمیاد...

❤همیشه واسه همدیگه دعای خوب کنیم خدا اینطوری بیشتر دوسمون داره❤

آره دیگه اینجوری من ده تا میتونم بیارم راست میگن کم کاری از منه😂

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2731
آره دیگه اینجوری من ده تا میتونم بیارم راست میگن کم کاری از منه😂

نه منظورم اینه که شوهرت بد به نظر نمیاد...اخه میگی خوب تربیت نشده

..

آهان شوهرمو میگی بد به نظر نمیاد! الان متوجه شدم! حالا چون از من بعضی وقت ها اونم بعضی وقت ها طرفداری میکنه که حتما خوب نیست. مثلا اینقدر نازک نارنجیه که اگه بره بانک یه حساب بخواد باز کنه از سر درد بیست چهار ساعت خوابه!!!!!  این یکیش بود حالا زیاده! فکر کن سر کار میره میاد چیکار میکنه!

آهان شوهرمو میگی بد به نظر نمیاد! الان متوجه شدم! حالا چون از من بعضی وقت ها اونم بعضی وقت ها طرفدار ...

خخخ مردا کلا با خوابیدن میونه ی خوبی دارن...مثل خرس دوست دارن به خواب زمستونی برن...الانم که هواسرد شده شوهرم همچین تو خونه متو میپیچه به خودش میخوابه من از خنده روده بر میشم...

خخخ مردا کلا با خوابیدن میونه ی خوبی دارن...مثل خرس دوست دارن به خواب زمستونی برن...الانم که هواسرد ...

از سر کار میاد یا سرما میخوره نمیدونی چیکار میکنه! یا سر درد میگیره میره تو اتاق یه روز کامل میخوابه واسه یه سر درد! نه نانوایی میره نه بقالی میره نه میوه فروشی میره مامانش میگه نه اینکه بچه بود خوشگل بود من نمیذاشتم حتی تا نانوایی بره میگفتن میدزدن بچه مو!!!!! حالا من بدبخت باید جرشو بکشم.

2738

من خواهر شوهرم 6سال ازخودم بزرگتر بود یکماه تقریبا اون زودتر ازمن عقد کرد خواهر دومی هم زودتر از اون از کردو زود بچه دار شده بود بعد خواهرشورم که با ما عقد کردن بچه میخواستن خوب سنش نزدیک سی بود ولی بچه دار نمیشد ولی منو شوهرم تمایلی نداشتیم یه بار مادرشوهرم گفت دکتر بهشون گفته باید برین عمل کنین ...شماهم بچه دار نمیشین دوزاریم افتاد که میخواد بره بکاره برا ماهم حرف دراورده انتر ...ما هم یه سال بعدش بچه خواستیم الحمدلله بچه دارشدیم اونم رفت کاشت دخترش یه سال از دختر من کوچیکتره

من خواهر شوهرم 6سال ازخودم بزرگتر بود یکماه تقریبا اون زودتر ازمن عقد کرد خواهر دومی هم زودتر از اون ...

من نمیدونم واقعا با این کاراشون اون دنیا چطور میخوان جواب پس بدن!

بخدا برادر شوهر کوچیکه تو خونه مادر شوهرم زندگی میکنه. همه خرج خورد و خوراکش با مادر شوهرمه حتی پول ...

فکر تو با این مسائل مشغول نکن فقط باعث ناراحتیت میشه خدارو شاکر باش برای اینکه محتاج کسی نیستی